TYLKO DZIŚ 7.12. KOD RABATOWY 10%: KOD_SOBOTA (ważny do północy)

W Grudniu nasz sklep stacjonarny w Warszawie (Batorego 18/227) otwarty jest również w soboty (7, 14, 21) w godzinach 10:00 - 15:00. Zapraszamy :)

 
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry
RSS

Blog

Tniemy ceny wysyłki prezentów w sklepie GodsToys.pl :)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że po blisko 4 latach istnienia, dzięki Państwu po długich bojach i sporach udało nam się zachowując najwyższej jakości operatorów kurierskich (Pocztex, DHL) zaproponować Państwu jeszcze lepsze ceny na wysyłkę kupowanych u nas gadżetów i prezentów.

Uzyskane ra...

Życzenia Świąteczne od GodsToys.pl

Wesołych Świąt Życzy GodsToys.plDawno, dawno temu za siedmioma stacjami metra, nieopodal kina, powstało – GodsToys.pl. Marzenie o sklepie, który dostarczając prezenty powodowałby śmiech i poprawiał nastrój. Cztery lata temu wysłaliśmy pierwsze ciepłe słowa. W zamian otrzymaliśmy setki maili z podziękowaniami i opowieściami z wręcz...

Sens istnienia sklepu GodsToys.pl

Logo Sklepu z Prezentami Kolejny szary dzień. Tu pada. Tu ciemno. Kawy nie ma, jakoś tak cicho, jakoś niemrawo... i trafia do mnie mail z podziękowaniami od Klienta, który sprawia, że życie jest lepsze :)

Lubię Was. Mam nadzieję, że ta pozytywna energia, którą "mi zwracacie" po odebraniu paczki – trafia później do waszych ...

Wakacyjny Kod Rabatowy w sklepie GodsToys.pl

Witamy serdecznie!

W związku z planowaną przeprowadzką - wyprzedajemy magazyn. Prócz tradycyjnych promocji na wysyłce oraz konkretnych produktach, dorzucamy kod rabatowy 10% obejmuje wysyłkę oraz produkty:

Aby skorzystać z promocji należy:

  1. Zarejestrować się lub zalogować (jeżeli macie już konto...
Przerwa urlopowa w trakcie Majówki 30.04 - 3.05
Przerwa w pracy w sklepie z prezentami
Witajcie!
jak co roku na majówkę jedziemy w góry, odpoczywać i testować niektóre z naszych gadżetów!
W tym roku wyjeżdżamy 30 kwietnia (środa) i wracamy w niedzielę 4 maja. Co za tym idzie zamówienia realizujemy do wtorku (29 kwietnia). Później następuje przerwa wypoczynkowa na kórej ładujemy ak...
Płatności V.me by Visa już dostępne w sklepie z prezentami GodsToys.pl

Wdrożyliśmy dla Państwa zupełnie nową formę płatności. Jest to zasługa współpracy ze spółką akcyjna Ecard SA. Jednego z liderów polskich płatności online. Jak pisze dostawca rozwiązania:

"V.me by Visa to wirtualny portfel kart płatniczych do którego można dodać/włożyć karty zarówno Visa jak i Maste...

GodsToys.pl - trzecie urodziny sklepu z prezentami

GodsToys.pl sklep z prezentami

Dzięki Tobie dziś możemy obchodzić trzecie urodziny! DZIĘKUJEMY!

Z mojej perspektywy GodsToys.pl nigdy nie miało być zwykłym sklepem z prezentami. Jesteśmy marzeniem o szczęśliwych ludziach. Od początku widzę wręczane prezenty i twarze osób wybuchających śmiechem. Jesteśmy pragnieniem radości, która rozpalałaby ludzi i odmieniała ich życie. Tym w moich myślach od zawsze jest GodsToys.pl - marzeniem o rosnącym szczęściu i życzliwości otaczającego świata. Ten cel przyświeca nam przy realizacji każdego zamówienia. Chcemy Twojego uśmiechu jak… no nie wiem czego, Ryba Wody? Kubuś Puchatek miodku? No nie wiem. :)

Wręczanie prezentu dla niego

Wierzę, że w czasach rosnącej anonimowości odrobina życzliwości od obcego człowieka, potrafi zaskoczyć i pozytywnie odmienić dzień. Emocje są zaraźliwe, więc kto wie, czy po odebraniu paczki, sama nie zaskoczysz czymś pozytywnym ukochanego? Może przytrzymasz drzwi do klatki sąsiadowi? Odważysz się w końcu podarować kwiaty nieznajomej dziewczynie z bloku obok? Krok po kroku, gest po geście – z Twoją pomocą sprawimy, że świat będzie lepszym, weselszym miejscem. Poczuj to marzenie!

Kiedy pisałem ten wpis, kilkukrotnie przerywał mi telefon. To był jeden z tych dni, kiedy ludzie mnie zaskakują... Dzwonili do nas odbiorcy paczek - mężczyźni i kobiety - którzy dostali anonimowe upominki (przeważnie śmieszne) i chcieli dowiedzieć się od kogo ta anonimowa walentynka! Przyjemnie jest uczestniczyć w grze dwojga flirtujących ludzi. Dzwoniący co chwila wybuchali śmiechem próbując a to przekupstwa, a to próśb. Wszystko aby poznać nadawcę.
- "Proszę, chociaż imię!"
- "Proszę tej osobie powiedzieć, że odeślę paczkę jak nie powie!".

Milczeliśmy jak zaklęci do czasu skonsultowaniu sprawy z Klientami. W końcu niespodziewanie spoczywała na nas ogromna odpowiedzialność. Nie chcieliśmy zepsuć niespodzianki.

Takie chwile to coś magicznego, żywa pozytywna energia, która sprawia, że od dwóch godzin siedzę i chichocze do monitora, wiedząc, że teraz, dzięki naszej pomocy, dzieją się w Polsce magiczne rzeczy… 

Dziękujemy, że możemy w tym uczestniczyć. Dziękujemy, że jesteś z nami od trzech lat. Dziękujemy za energię, którą się z nami dzielisz. To niezwykle cenne i inspirujące. :)

Film z podziękowaniami z 2013 roku.

Serdecznie pozdrawiam,
Jakub Zieliński wraz z Zespołem GodsToys.pl

PS Nie działa nam wciąż moduł rabatowy, więc bardziej materialne podziękowanie otrzymasz za jakiś czas :)

...
Zadbaj o ukochanego i podaruj mu prezent jakiego się nie spodziewa

Forma serce z jajkaMoim odkryciem roku 2014 jest „nastawienie”. To jest bardzo ogólne i mało odkrywcze, ale w życiu bywa tak, że coś wiesz przez 30 lat, a WIESZ ROZUMIEJĄC dopiero od roku 31. Tak czuję, że w moim przypadku jest z tym nastawieniem do życia i spraw, które niesie. Czemu o tym piszę? Sam nie wiem. No dobr...

Indywidualny prezent dla ukochanej osoby

Komiksowa Ramka na zdjęciaChcesz przygotować niespodziankę dla ukochanej osoby? Może to być Twój mężczyzna, albo kobieta. Nieistotne. Jedyne czego potrzebujesz to Komiksowa-ramka-na-zdjecia  lub możesz spróbować ją wykonać samemu. Trochę waszych wspólnych zdjęć. Wybranie się do zakładu fotograficznego i wywołanie odbitek.

Z...

Nowe GodsToys.pl wystartowało!

GodsToysPl wystartował sklep z prezentamiPrzychodzi taki czas, kiedy miesiące pracy można nareszcie pokazać światu! Osoby, które komunikują się z nami przez emaile, newslettery, facebooka, wiedziały, że pracujemy nad nową wersją sklepu. Dla niektórych z Państwa będzie to zaskoczenie!

Otóż.

Wystartowaliśmy! :)

Nowe GodsToys.pl to przede ...