Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Potrzebujesz gadżety na sobotę? Zamów do 14:00 i wybierz formę wysyłki  Paczkomaty - Paczka w Weekend :)
RSS

Wpisy w blogu '2014' 'styczeń'

Zadbaj o ukochanego i podaruj mu prezent jakiego się nie spodziewa

Forma serce z jajkaMoim odkryciem roku 2014 jest „nastawienie”. To jest bardzo ogólne i mało odkrywcze, ale w życiu bywa tak, że coś wiesz przez 30 lat, a WIESZ ROZUMIEJĄC dopiero od roku 31. Tak czuję, że w moim przypadku jest z tym nastawieniem do życia i spraw, które niesie. Czemu o tym piszę? Sam nie wiem. No dobra, wiem. Chodzi o to, że jeżeli jesteś zakochany/a, to bardzo dużo zależy od tego jak będziesz do tego podchodzić. Na początku związku jesteśmy optymistyczni i radośni, robimy niespodzianki, słuchamy. Później robimy się coraz bardziej pewni obecności drugiej strony i zmieniają się priorytety. Gubimy się psychicznie, choć jesteśmy blisko fizycznie.

Co proponuję? Zmieniać nastawienie do waszych mężczyzn czy kobiet. Jeżeli coś tam zgrzyta, zamiast atakować się czy wypominać – szukajcie tych stron pozytywnych, ale dobra… ja tu nie chciałem udzielać rad matrymonialnych. Uznajmy to za wstęp...

O uczucie trzeba dbać i basta. Jak to robić w natłoku obowiązków i braku sił? Może być ciężko. My proponujemy śniadanie niespodziankę czy w walentynki (pamiętaj jednak, że naczelną zasadą niespodzianki jest to, że się jej nie spodziewamy) w miłosnym indywidualnym stylu, gdzie zamiast drogiego prezentu czy czegoś „ze stacji benzynowej” łapanego w pośpiechu, podarujecie odrobinę serca – dosłownie.

Ciasteczkowy Stempel I Love YouCzy można przyjemniej zacząć dzień niż otrzymując śniadanie do łóżka? A na talerzu słodkie jajeczko w kształcie serca? Ulubione tosty i świeżo zmielona, zaparzona kawa? Ja bym dodał jeszcze ukochaną kobietę obwiązaną wstążką, ale… nie rozwijajmy się zbytnio.

Od jakiegoś czasu w GodsToys.pl zbieramy różne gadżety umożliwiające tworzenie serca. W tej chwili mamy
- Patelnie Serce 16 cm (raczej do naleśników)
- Patelnie Serduszko 12 cm (raczej na jedno jajko sadzone)
- Forma Serce z Jajka, która pozwoli przemienić jajko na twardo w serce.

Wstań kilka minut wcześniej przed ukochaną kobietą czy mężczyzną i przygotuj całość.

Proponujemy:

 1. Jeżeli macie dzieci – zadbajcie i zostawcie je dzień wcześniej np. u dziadków. Jeżeli się nie da, przygotujcie im śniadanie i uprzedźcie że tego dnia chcecie mieć trochę czasu dla siebie. Pewnie nie posłuchają, ale przypomnicie im o tym, gdy zaczną dobijać się do drzwi (śniadanie dla nich niech czeka gotowe w lodówce).
 2. Przygotujcie śniadanie z dodatkiem jajka/naleśników w kształcie serca. Co lubicie jeść to wiecie lepiej wy.
 3. Do śniadania dołączony niech będzie zwinięty i owinięty czerwoną wstążką list miłosny, w którym opiszecie co myślicie o partnerze. Czy muszę mówić, że piszecie o rzeczach pozytywnych i że robicie to najlepiej odręcznie? Kilka dni wcześniej?
 4. Po śniadaniu może wspólna kąpiel?

Prawdopodobnie nie jest to najbardziej odkrywcze i romantyczne, ale tak naprawdę jest to szkielet prezentu dla zakochanych, który możecie obudować własną historią i temperamentem. Inna rzecz, że taki gest po dziesięciu latach bycia razem smakuje inaczej niż chwilę po rozpoczęciu bycia ze sobą. Tymczasem, życzę Miłości, Szczęścia i Radości i polecam nasze gadżety :)

Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 12,99 zł*
 • 11,99 zł*
 • 9,99 zł*
 • 16,99 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł - wysyłka od 5,99 zł 🎁
 • Darmowa wysyłka od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close