Nie masz żadnych produktów w koszyku.
RSS

Wpisy w blogu '2016' 'luty'

5 pomysłów na prezent na Dzień kobiet - przeczytaj zanim będzie za późno!
5 pomysłów na prezent na Dzień kobiet - przeczytaj zanim będzie za późno!

Dzisiejszy wpis kierujemy do mężczyzn. Wiem, że to wariactwo i wasze budżety jeszcze nie odżyły (mój też!) po walentynkowych szaleństwach (Raffaello w kształcie serca i trzy róże, zgadłem?), a tu już nadchodzi dzień kobiet (8 marca)… no, ale cóż poradzić?

Nowe GodsToys.pl już jest!
Nowe GodsToys.pl już jest!

Mamy 2016 rok, więc jak co roku odświeżamy GodsToys.pl ! Jesteśmy naprawdę podekscytowani, bo to kolejny skok jakościowy dla Państwa wygody (a niech mnie! skromni nie będziemy ;). Szybsze działanie, nowe funkcjonalności (wkrótce rabaty/oferty tylko dla zarejestrowanych Klientów, warto założyć konto już dziś J) sprawią, że mamy nadzieję, że jeszcze chętniej będą Państwo nas odwiedzać :)  Łączy się to też z naszymi urodzinami które obchodzimy 14 lutego – tak! przyszliśmy jako walentynka dla świata! ;)

Co zmieniło się w sklepie?       

 1. Nowy szablon graficzny – jest szybciej, czytelniej, spójniej, nowocześniej, gadżety z wariantami wyglądają lepiej; Jeszcze trochę do poprawy (prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie wszystkich problemów na [email protected]);       
 2. Serwer – przenieśliśmy się na jeszcze szybszą maszynę, dzięki czemu wygodniej będą mogli Państwo przeglądać nasze gadżety. Teraz architektura będzie skalować się proporcjonalnie do obciążenia, a że wkrótce wprowadzimy nowości na skalę Polski i Europy to oczekujemy częstszych odwiedzin :) (kilka najbliższych dni będziemy się dopiero rozpędzać / przepinać wszystkie usługi na nowe maszyny).       
 3. Nowocześniejszy wygląd bloga – kochamy czyste, przejrzyste strony www i teraz nasz blog też taki jest (wkrótce będzie):) mamy przynajmniej taką nadzieję! Chcemy też rozpocząć cyklu wpisów o prezentach, dawać Państwu inspiracje i motywacje :) a także trochę rozweselać.       
 4. Produkty niedostępne – sio! NARESZCIE! Pozbywamy się produktów trwale niedostępnych (wycofanych przez producenta, lub słabych jakościowo, których nie chcieliśmy Państwu dłużej sprzedawać). Znikło w pierwszym rzucie prawie 200 pozycji, które do wczoraj zaśmiecały nasze wyniki. Teraz przy produktach wycofanych dopisujemy często komentarze. Opinie o produktach – nieśmiało wprowadziliśmy możliwość oceniania produktów w grudniu 2015 roku, ale teraz będziemy starać się zyskiwać więcej opinii, wiemy jak bardzo są pomocne przy wyborze produktów, a dla nas to będzie tez znak w jakim kierunku podążać i czy warto inwestować w kolejne dostawy danych produktów. Będziemy wdzięczni za pomóc i dzielenie się opiniami :)      
 5. Oryginalne gadżety – jesteśmy w trakcie finalizowania kilku umów, które dadzą nam dostęp do kilkuset nowych gadżetów na polskim rynku. Pod tym kątem zapowiada się naprawdę gorący 2016!        RABATY, RABATY, RABATY – wkrótce specjalne oferty dla zarejestrowanych Klientów / będących w newsletterach. Nieśmiało zaczynamy nagradzać tych z Państwa którzy są z nami regularnie, a wycofujemy się z premiowania tzw. Łowców okazji :) Lubimy powracających Klientów i prócz podziękowań, chcielibyśmy dawać Państwu realne korzyści. Niektóre twarze są z nami od 2010 roku i aż serce się raduje i łezka w oku kręci, gdy Was spotykamy. Dziękujemy :)

To nie wszystkie nowości, ale póki co więcej nie możemy zdradzić :) Dopiero się rozkręcamy po lekko sennym styczniu. Kończąc jeżeli szukasz: Prezentów na Walentynki to zapraszamy z kodem rabatowym: FBUR16 ważny do 14 lutego!  

Kliknij aby przejść do Prezentów walentynkowych >>

Jeżeli ciekawi Ciebie jak zmieniało się GodsToys.pl poniżej znajdziecie kilka screenów :)

Ekran startowy przed otworzeniem sklepu :)

Strona przed otworzeniem sklepu

 

ROK 2011 KWIECIEŃStrona sklepu GodsToys.pl w kwietniu 2011

GodsToys.pl w 2013 roku

Sklep GodsToys.pl rok 2013

 

Jak Wam się podoba zmiana GodsToys.pl 2016?

GodsToys.pl w 2016 roku

Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 16:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 11,90 zł*
 • 11,90 zł*
 • 19,99 zł
 • 13,99 zł*
 • 13,99 zł*
 • 9,99 zł*
 • 17,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 4,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Darmowa wysyłka od: 199,01 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)