Nie masz żadnych produktów w koszyku.
UWAGA WARSZAWA:
Zmiana adresu sklepu stacjonarnego. Zapraszamy od 04.07 na Biurowiec PHO Fort Wola 22, 6 Piętro, Pokój nr 1. Wkrótce zaczniemy uaktualniać dane na stronie.  Zapraszamy! :)

Współpraca

Cześć!

to fajnie że tu jesteś! Mamy nadzieję, że lubisz GodsToys.pl i to co robimy i chcesz być tego częścią? Super! :)

Program partnerski i współpraca - możemy zarabiać razem!

Szukamy osób chętnych do współpracy. Jeżeli utożsamiasz się z naszą wizją w której chcemy uczynić Polskę lepszym, weselszym krajem - to koniecznie napisz, nawet jeśli nie pasujesz do profilu poniżej :)

Z kim chcemy współpracować?

  1. Blogerzy - prowadzisz bloga od pewnego czasu (dłużej niż kilka miesięcy), masz już za sobą górki i dołki w tworzeniu i wiesz ile to wysiłku wymaga, a mimo to działasz dalej? Napisz do nas, z chęcią porozmawiamy o współpracy :)
  2. Vlogerzy - prowadzisz kanał youtube już jakiś czas i wiesz jaki to ciężki kawał roboty? Nie jesteś "patostreamerem"? daj znać, z chęcią porozmawiamy o współpracy :)
  3. Jesteś pisarzem i chcesz napisać o nas w swej biografii? ;) no dobra, już tak serio. Zapraszamy też inne osoby tworzące w sieci / poza nią i mające pomysł na współpracę z naszą firmą. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje, nie zawsze się zgadzamy, ale odpisujemy na każde zapytanie, które do nas dotarło :)
  4. Wszystkimi sympatyzującymi (lub tymi co dopiero będą ;) z GodsToys.pl. Jeżeli jesteś naszym Klientem, kimś kto się o nas otarł i pośmiał w sklepie, a teraz chcesz pogadać "co dalej"? Nic straconego! Daj nam znać! może znajdziemy sposób jak razem się rozwijać :)

Piszcie na mail: [email protected] i w mailu dajcie znać, czym się zajmujecie/ link do Waszego "dziecka", postaramy się odpisać jak najszybciej :)

Wszystkiego dobrego!

Close