Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Współpraca

Cześć!

to fajnie że kliknąłeś/aś tę stronę. Mam nadzieję, że lubisz GodsToys.pl? Lubisz to co robimy i chcesz być tego częścią? Super! :)

Szukamy osób chętnych do współpracy:

  • inwestorów/wspólników - wierzymy, że Twoje oszczędności zwrócą Ci się z nawiązką, a my dzięki nim (lub z Tobą) stworzymy świetne rzeczy:)
  • Klientów hurtowych - szukasz często dla swoich Klientów oryginalnych gadżetów? Dzięki temu, że wiele rzeczy sami importujemy a do jeszcze większej ilości mamy szybki dostęp - możemy nawiązać korzystną obopólnie współpracę :)
  • pracowników - nie zaoferujemy Ci korpo-rzeczy (socjali, benefitów itd.), ale jeżeli lubisz szerokie kompetencje (większość z nas pracuje w wielu dziedzinach np. pakuje paczki i zajmuje się marketingiem lub tajnymi rzeczami ;)
  • producentów - mamy głóóóód świetnych rzeczy. Jesteś dystrybutorem, importerem oryginalnych gadżetów/produktów nadających się na prezent? Zapraszamy!
  • importerów - mamy mnóstwo zapytań od firm poszukujących prezentów dla Klientów - cały czas poszerzamy bazę firm z którymi współpracujemy i z chęcią utrzymujemy kontakty z ludźmi, którzy mogą pomóc nam przedstawić ofertę dla Klientów. 
  • blogerów, startupowców - co jakiś czas organizujemy konkursy, przesyłamy gadżety do testów, lub współpracujemy w inny sposób. Pisz śmiało, my nie gryziemy (nasze gadżety niektóre tak) - a może uda się zrobić coś fajnego.  
  • wszystkich sympatyzujących z GodsToys.pl - ludzi - nasz cel to uczynić Polskę nieco weselszym i przyjemniejszym do życia miejscem. Chcesz nam pomóc - pisz, może znajdziemy sposób jak to razem uczynić.:)

Nasz mail to: wspolpraca@godstoys.pl ale możesz też napisać pod dowolny inny adres na stronie. Zapraszamy!