Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Hej! w poniedziałek 17.06 zaczynamy od 12:00.
Zapraszamy! :)

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Z racji powtarzających się pytań. Poniżej zamieszczamy odpowiedzi :) gdyby jednak nadal coś było niejasne, proszę śmiało dzwonić :)

1. Czy wcześniej trzeba zamawiać? Czy można po prostu przyjść do sklepu na Wolską 84/86?

Nie trzeba zamawiać przez stronę, ale... z racji dynamiki handlu internetowego (szczególnie w grudniu) najlepiej jest się pierw skontaktować, zarezerwować i upewnić, że produkt jest dostępny. Co prawda uwielbiamy kiedy zamawiasz przez stronę - dzięki temu możemy się z Toba skontaktować, same naliczają Ci się rabaty, a gdyby coś przy pakowaniu poszło nie tak. Np. wielki słoń wszedł do magazynu i zbił nam połowę kubków (nie zdarzyło się, ale nigdy nic nie wiadomo!) to możemy Cię w porę o tym uprzedzić.

Pamiętaj, w GodsToys.pl nie wymagamy rejestracji (choć ją nagradzamy), płatności z góry itd. (całość zajmuje z minutę, a masz potwierdzenie), zamówienie można odebrać w Warszawie nawet kilka minut później. :)

2. Czy mogę obejrzeć gadżety na miejscu przed zakupem?

Paragon drukujemy dopiero przy odbiorze zamówienia. W każdej chwili można coś zmienić (odłożyć/dołożyć). Z racji ograniczonej ilości pracowników sugerujemy pierw przejrzeć stronę i wypisać interesujące produkty, wtedy szybko odnajdziemy je dla Ciebie w gąszczu gadżetów, a Ty zadecydujesz, czy Ci odpowiadają lub wybierzesz na miejscu inne. Ty tu rządzisz :)

3. Czy produkty mogę odebrać od ręki?

W 99,99% tak. Wszystko mamy na miejscu, więc zwykle 1-5 minut po złożeniu zamówienia towar już na Ciebie czeka. Warto jednak poczekać na maila informującego, że zamówienie zostało spakowane (lub zadzwonić). Po otrzymaniu tej informacji zamówienie będzie gotowe do odbioru w godzinach pracy sklepu.

4. Ile będę czekać na przesyłkę?

Zamówienie złożone i opłacone/zaksięgowane lub z opcją płatności za pobraniem do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. W przypadku złożenia zamówienia w piątek po godzinie 14:00, a także w sobotę i niedzielę zamówienie zostanie wysłane w poniedziałek.

Jeśli wybierzesz dostawę kurierem firmy Pocztex – termin realizacji przesyłki od nadania paczki to około 24h - 48h. Kurier DHL dostarcza przesyłki zazwyczaj w przeciągu 24h od momentu nadania paczki. Terminy dotyczą dni roboczych i sytuacji, gdy zastanie Ciebie na miejscu.

5. Czy pod adresem Wolska 84/86 Magazyn B, W-5 jest zwykły sklep?

Tak :) ale pamiętaj, że nie mamy takiej powierzchni aby Ci wszystko pokazać. Wystawionych na regałach mamy kilkaset pozycji (zależnych od sezonu), a wszystkie pozostałe są w zasięgu ręki i mogą być przyniesione z magazynu. Najlepiej jest przejrzeć na spokojnie / w drodze do nas, co oferujemy i wypisać produkty, które chcesz obejrzeć. Wszystkie Ci pokażemy i ewentualnie zaproponujemy coś jeszcze. Płacić można gotówką i kartą płatniczą, więc nie ma problemu. Zapraszamy! :)

Close