Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
Filtry

FAQ

Jak zamaowiac prezenty w godstoys?

Z racji powtarzających się pytań. Poniżej zamieszczamy odpowiedzi :) gdyby jednak nadal coś było niejasne, proszę śmiało dzwonić :)

1. CZY WCZEŚNIEJ TRZEBA ZAMAWIAĆ CZY MOŻNA PO PROSTU PRZYJŚĆ NA BATOREGO 18/227?

NIE trzeba zamawiać przez stronę, ale...  Z racji dynamiki handlu internetowego najlepiej jest się pierw skontaktować, zarezerwować i upewnić, że produkt jest dostępny. Co prawda uwielbiamy kiedy zamawiasz przez stronę - dzięki temu mamy namiar jak się z Toba skontaktować, same naliczają Ci się rabaty i gdyby coś przy pakowaniu poszło nie tak. Np. wielki słoń wszedł do magazynu i zbił nam połowę kubków (nie zdarzyło się, ale nigdy nic nie wiadomo!).

W GodsToys.pl nie wymagamy rejestracji, płatności z góry itd. (całość zajmuje z minutę, a masz potwierdzenie), zamówienie można odebrać nawet kilka minut później. Oczywiście możesz też napisać email, zadzwonić i umówić się z nami, ale czasem mamy 100 takich zamówień i choć robimy co w naszej mocy, dużo łatwiej o pomyłkę (puk, puk, odpukać, póki co ich raczej nie ma). Generalnie uwielbiamy naszych Klientów i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom, więc jesteśmy do usług... :)

2. CZY GADŻETY MOGĘ WCZEŚNIEJ OBEJRZEĆ?

Paragon drukujemy dopiero przy odbiorze zamówienia. W każdej chwili można coś zmienić (odłożyć/dołożyć). Z racji ograniczeń zasobów ludzkich sugerujemy pierw przejrzeć stronę i wypisać interesujące produkty, wtedy szybko odnajdziemy je dla Ciebie w gąszczu gadżetów, a Ty zadecydujesz, czy Ci odpowiadają :)

3. CZY PRODUKTY MOGĘ ODEBRAĆ OD RĘKI?

W 99,99% tak. Wszystko mamy na miejscu, więc zwykle 5 minut po złożeniu zamówienia towar już na Ciebie czeka. Warto jednak poczekać na maila informującego, że zamówienie zostało spakowane (lub zadzwonić). Po otrzymaniu tej informacji zamówienie będzie gotowe do odbioru od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9:30-18.00.

4. ILE MAM CZEKAĆ NA WYSYŁKĘ?

Zamówienie złożone i opłacone (lub z opcją płatności za pobraniem) do godziny 14 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. W przypadku złożenia zamówienia w piątek po godzinie 14 a także w sobotę i niedzielę zamówienie zostanie wysłane w poniedziałek.

Jeśli wybierzesz dostawę kurierem firmy Pocztex – termin realizacji przesyłki od nadania paczki to około 24h-48 h. Kurier DHL dostarcza przesyłki zazwyczaj w przeciągu 24 h od momentu nadania paczki. Terminy dotyczą dni roboczych.

5. CZY NA BATOREGO 18/227 JEST SKLEP?

Pola Mokotowskie to przede wszystkim punkt odbioru. Jednak jeśli chcesz daną rzecz najpierw obejrzeć możesz to tutaj zrobić (kupić też). Zachęcamy jednak do składania zamówień przez stronę internetową wtedy masz pewność, że produkt będzie spakowany i dostępny.