Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Zwroty i reklamacje

Robimy co możemy, abyście byli zadowoleni. Jesteśmy jednak ludźmi i czasem pomimo naszych (lub z winy przewoźnika) starań “coś poszło” nie tak. Przepraszamy. Poniżej kilka pomocnych informacji jak podstępować.

Bezpieczne Zwroty w GodsToys.pl

 

Bezpieczeństwo zakupów - 30 dni na zwrot

Spokojnie, już nie musisz rozpaczać nad nietrafionym prezentem. W naszym sklepie masz 30 dni na zwrot zamówienia, prosimy o kontakt i informację, a prześlemy Ci niezbędne formularze i wskazówki, oraz odpowiemy na wszystkie pytania :) Masz prawo do odstąpienia i nie planujemy Ci tego utrudniać. :)

Przeważnie zwroty odbywają się za pośrednictwem E-Zwrotów Poczty Polskiej lub Szybki Zwrot Paczkomatem. Wystarczy w formularzu wpisać GodsToys.pl i wypełnić dane. Uwaga: jeśli dokonujesz zwrotu w ramach odstąpienia od umowy, od zwracanej kwoty odejmiemy 11,50 zł. W przypadku uznanej reklamacji, nie poniesiesz tego kosztu.

Reklamacja

Jeżeli chcesz zareklamować kupiony produkt. Skontaktuj się z nami, podaj nazwę reklamowanego produktu i nr zamówienia oraz opisz co “jest nie tak” (jeśli możesz dołącz kilka zdjęć). Nasz pracownik możliwie szybko odpowie jak należy dalej postąpić. Zwykle odpisujemy w ciągu godziny, ale czasem czas ten może się wydłużyć do 24-48 h. Przepraszamy za kłopot, ale nie martw się - zawsze staramy się rozwiązać problem z korzyścią dla Ciebie :)

Alternatywne metody rozpatrywania sporów
Po wyczerpaniu trybu reklamacyjnego oraz zwrotu możesz zwrócić się z wnioskiem o rozwiązanie sporu do stałego konsumenckiego sądu polubownego lub do mediatora. Skorzystaj z ogólnoeuropejskiej platformy internetowej https://ec.europa.eu/consumers/odr/.