Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Drodzy Klienci, przeprowadziliśmy się na Wolską 84/86, magazyn B, wejście W-5, piętro 1. Prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi. :)

Kontakt

Cześć! Pamiętaj, że po drugiej stronie monitora pracują życzliwi ludzie - nie krępuj się pytać :) Jesteśmy dla Ciebie i z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze prezenty!

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota - Niedziela: Nieczynne. Zbieramy energię aby od poniedziałku znów slużyć pomocą :)

Od stycznia mieścimy się pod adresem Górczewska 23 w Warszawie.
Skontaktuj się z nami:

Adres: Górczewska 23

Telefon: (+48) 507 504 311

Email: kontakt@GodsToys.pl

Zwykle odpowiadamy w 15-30 minut. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy nie trafiła do folderu ze spamem oraz sprawdź godziny pracy. Możliwe, że odpowiemy dopiero następnego dnia bo już jesteśmy w domach :)

Planujesz nas odwiedzić? Sklep Warszawa Górczewska 23

Złóż zamówienie przez stronę WWW, my je dla Ciebie spakujemy i wyślemy Ci mail informujący o tym. Możesz też po prostu przyjść i wybrać coś na miejscu.

 

MOŻESZ DO NAS PRZYJECHAĆ:

- SAMOCHODEM - tu najlepiej użyć nawigacji (lepiej ustawić na tyłach budynku, tam łatwiej znaleźć miejsce do parkowania). Przed budynkiem są miejsca parkingowe w strefie płatnego parkowania.

- METREM (II linia) - Stacja Młynów

- AUTOBUSEM - przystanek Płocka Szpital (np. 102, 103, 136, 171, 190)

- TRAMWAJEM - dojeżdżającym na przystanek Płocka (tu jednak musisz przejść pieszo około 500 m)

- SKM - Stacja Młynów

- ROWEREM - przy wejściu do naszego sklepu są uchwyty na rower :).

 

Jestem z Warszawy - czy mogę przyjść bez zamawiania i coś kupić?

Możesz, a nawet musisz nas odwiedzić! ;) Wszystkie gadżety ze sklepu GodsToys.pl mamy na miejscu. Jeżeli nie wiesz czego chcesz, możesz przyjść i obejrzeć gadżety w sklepie czy jak to teraz modnie piszą "showroomie". Czekamy na Ciebie!

Potrzebuje prezent na jutro? Czy dojdzie?

Jeżeli zamówisz przed godziną 14:00, a jutro jest dzień roboczy, to nie powinno być problemu. Wybierz płatności online lub płatność za pobraniem oraz kuriera DHL. Pamiętaj podać adres pod którym kurier Ciebie zastanie. :)

Może jakiś rabat dla nowego Klienta?

Jasne, nie ma problemu. Choć zależy nam na powracających Klientach i to ich głównie premiujemy :) Zapisując się na newsletter uzyskasz rabat, rejestrując się w GodsToys.pl zyskasz dodatkowo inne korzyści (np. punkty za recenzje produktów itd).:)

Chce złożyć zamówienie hurtowe - jak to zrobić?

Najlepiej napisać do nas i powiedzieć, które gadżety Ciebie interesują, w jakiej ilości i dlaczego na wczoraj? Oczywiście z tym wczoraj żartujemy. Posiadając te informacje będzie nam łątwiej dopasować naszą propozycje dla Ciebie.