Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Kontakt

Cześć! Pamiętaj, że po drugiej stronie monitora pracują życzliwi ludzie - nie krępuj się pytać :) Jesteśmy dla Ciebie i z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze prezenty!

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

Weekend: Zbieramy energię aby od poniedziałku służyć pomocą :)

Skontaktuj się z nami:

Sklep GodsToys.pl (można przyjść, pooglądać i kupić od ręki ;))
Wolska 84/86 (w głębi podwórka, Magazyn B, W-5, 1 piętro)
01-141 Warszawa

Telefon: (+48) 507 504 311

Email: [email protected]

 

Zwykle odpowiadamy w 15-30 minut. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy nie trafiła do folderu ze spamem oraz sprawdź godziny pracy. Możliwe, że odpowiemy dopiero następnego dnia bo już jesteśmy w domach :)

Planujesz nas odwiedzić?
 

Mapka dojścia do sklepu i punktu odbioru GodsToys.pl

Zobacz jak najłatwiej do nas trafić

Jestem z Warszawy - czy mogę przyjść bez zamawiania i coś kupić?

Możesz, a nawet musisz nas odwiedzić! ;) Wszystkie gadżety ze sklepu GodsToys.pl mamy na miejscu. Jeżeli nie wiesz czego chcesz, możesz przyjść i obejrzeć gadżety w sklepie. Czekamy na Ciebie!

Potrzebuję prezent na jutro? Czy dojdzie?

Jeżeli zamówisz przed godziną 14:00, a jutro jest dzień roboczy, to nie powinno być problemu (uwaga w miarę możliwości wysyłamy wszystko do czasu odebrania paczek przez kuriera. Inpost zwykle jest u nas około 14:00 - 15:00, DHL 16:00). Wybierz płatności online lub płatność za pobraniem oraz kuriera DHL / Paczkomaty InPost. Pamiętaj podać adres pod którym kurier Ciebie zastanie. :)

Może jakiś rabat dla nowego Klienta?

Jasne, nie ma problemu. Choć zależy nam na powracających Klientach i to ich głównie premiujemy :) Zapisując się na newsletter uzyskasz rabat, rejestrując się w GodsToys.pl zyskasz dodatkowo inne korzyści (np. punkty za recenzje produktów itd).:)

Chcę złożyć zamówienie hurtowe - jak to zrobić?

Najlepiej napisać do nas i powiedzieć, które gadżety Ciebie interesują, w jakiej ilości i dlaczego na wczoraj? Oczywiście z tym wczoraj żartujemy. Posiadając te informacje będzie nam łątwiej dopasować naszą propozycje dla Ciebie.