Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Drodzy Klienci!

Nasz nowy adres sklepu to: Górczewska 23.

SPRAWDŹ NOWE GODZINY i ZASADY DZIAŁANIA SKLEPU

Kontakt

Cześć! Pamiętaj, że po drugiej stronie monitora pracują życzliwi ludzie - nie krępuj się pytać :) Jesteśmy dla Ciebie i z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze prezenty!

Godziny pracy

Poniedziałek - Środa: 9:10 - 18:00

Czwartek: 9:10 - 19:00

Piątek: 9:10 - 18:00

Sobota - Niedziela: Nieczynne. Zbieramy energię aby od poniedziałku znów slużyć pomocą :)

UWAGA! Od stycznia mieścimy się pod adresem Górczewska 23 w Warszawie. Jesteśmy w trakcie remontu, więc umożliwiamy jedynie Odbiór Zamówionych produktów przez stronę WWW. Sklep stacjonarny jest chwilowo zamknięty! :)
Skontaktuj się z nami:

Adres: Górczewska 23

Telefon: (+48) 507 504 311

Email: kontakt@GodsToys.pl

Zwykle odpowiadamy w 15-30 minut. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy nie trafiła do folderu ze spamem.

Planujesz nas odwiedzić? Sklep Warszawa Górczewska 23 (aktualnie trwa remont). 

Złóż zamówienie przez stronę WWW, my je dla Ciebie spakujemy i wyślemy Ci mail informujący o tym. Następnie podjedź samochodem, lub autobusem 520 lub jednym z tramwajów dojeżdżających na przystanek Płocka (tu jednak musimy trochę się przespacerować - około 500 m). Z powodu remontu tymczasowo wchodzimy od zaplecza (lokal w rogu, obok Carrefoura). 

Jesteśmy świeżo po przeprowadzce, więc wkrótce uaktualnimy wskazówki i "okoliczne smaczki (są tu ładne parki / kawiarnie warte odwiedzenia" :) Daj nam chwilę czasu na rozpakowanie się z kartonów i napiszemy Ci co i jak:) PS Pamiętaj, że wkrótce dojedziesz do nas też II linią metra (stacja Młynów).

 

Jestem z Warszawy - czy mogę przyjść bez zamawiania i coś kupić?

Aktualnie po przeprowadzce trwa remont, dlaczego niestety nie. :(

Treść nieaktualna, aż do odwołania: Możesz, a nawet musisz nas odwiedzić! ;) Wszystkie gadżety ze sklepu GodsToys.pl mamy na miejscu. Jeżeli nie wiesz czego chcesz, możesz przyjść i obejrzeć gadżety w sklepie czy jak to teraz modnie piszą "showroomie". Czekamy na Ciebie!

Potrzebuje prezent na jutro? Czy dojdzie?

Jeżeli zamówisz przed godziną 14:00, a jutro jest dzień roboczy, to nie powinno być problemu. Wybierz płatności online lub płatność za pobraniem oraz kuriera DHL. Pamiętaj podać adres pod którym kurier Ciebie zastanie. :)

Może jakiś rabat dla nowego Klienta?

Jasne, nie ma problemu. Choć zależy nam na powracających Klientach i to ich głównie premiujemy :) Zapisując się na newsletter uzyskasz rabat, rejestrując się w GodsToys.pl zyskasz dodatkowo inne korzyści (np. punkty za recenzje produktów itd).:)

Chce złożyć zamówienie hurtowe - jak to zrobić?

Najlepiej napisać do nas i powiedzieć, które gadżety Ciebie interesują, w jakiej ilości i dlaczego na wczoraj? Oczywiście z tym wczoraj żartujemy. Posiadając te informacje będzie nam łątwiej dopasować naszą propozycje dla Ciebie.