Zamów powyżej 300 zł i zgarnij 10% rabatu. Twój kod: GOD300 lub zamów za 400 zł i zgarnij rabat 15%: GOD400. Skorzystaj!
 
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Informujemy, że w styczniu w soboty sklep w Warszawie będzie nieczynny.

Życzenia Świąteczne od GodsToys.pl

Wesołych Świąt Życzy GodsToys.plDawno, dawno temu za siedmioma stacjami metra, nieopodal kina, powstało – GodsToys.pl. Marzenie o sklepie, który dostarczając prezenty powodowałby śmiech i poprawiał nastrój. Cztery lata temu wysłaliśmy pierwsze ciepłe słowa. W zamian otrzymaliśmy setki maili z podziękowaniami i opowieściami z wręczania prezentów. My zaskakiwaliśmy Was – Wy zaskakujecie nas. Iskierka uprzejmości rozwiewa anonimowość. Dziś – to właśnie Wasze emaile, są największym osiągnięciem i potwierdzeniem, że marzenie GodsToys.pl – ma sens. Bez Was – nie byłoby nas. DZIĘKI! :)

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Nie tylko miliardów do wydawania w naszym sklepie – suchy żart musi być, w końcu to my! – ale także bogactwa wewnętrznego. Chciałbym Ci życzyć zadowolenia z życia – tego uczucia, które sprawia, że lubimy własne towarzystwo. Życzę Ci umiejętności cieszenia się z drogi do celu, a nie tylko z jego osiągnięcia. Życzę Ci również mądrości do podejmowania właściwych decyzji i szczęścia w napotykaniu na swej drodze odpowiednich ludzi. Życzę Ci odwagi w realizacji marzeń i mnóstwo zdrowia do cieszenia się z życia. Kończąc, życzę Ci prawdziwej miłości, którą uda Wam się zdobyć i utrzymać przez wiele wspaniałych lat. Sto lat! No i Wesołych, Pogodnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzy GodsToys.pl :) i Jakub Zieliński. 

PS Godziny pracy w okresie Świąt:

24.12         - 9:30 - 14:00 
25-27.12     - nieczynne.
29.12         - otwarte normalnie.

Napisz co myślisz :)