Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Sens istnienia sklepu GodsToys.pl

Logo Sklepu z Prezentami Kolejny szary dzień. Tu pada. Tu ciemno. Kawy nie ma, jakoś tak cicho, jakoś niemrawo... i trafia do mnie mail z podziękowaniami od Klienta, który sprawia, że życie jest lepsze :)

Lubię Was. Mam nadzieję, że ta pozytywna energia, którą "mi zwracacie" po odebraniu paczki – trafia później do waszych bliskich w trakcie wręczania prezentu. Wierzę, że w ten sposób wspólnie odmienimy Polską rzeczywistość, a przynajmniej ten jeden konkretny jej dzień.

Pieszczoch Doug - przytula i rozwesela łyżki

Od pierwszego dnia istnienia GodsToys.pl - właśnie ta nadzieja, prowadzi mnie do przodu. Ten drobny gest serdeczności jaki dorzucamy do każdej paczki… wiara, że czasami trafiamy do złamanych, smutnych ludzi i bezinteresownie podajemy dłoń, która pomaga wstać z „kolan”, gdy cały świat wali nam się na głowę, a przynajmniej tak to czujemy…

Dziś otrzymałem taką iskierkę od jednej z Klientek i pokrzepiony miłym słowem, unoszę głowę by uczynić GodsToys.pl jeszcze lepszym miejscem... dla Was, dla Siebie...

Kuba ze sklepu z prezentami GodsToys.pl

Ostatnio po genialnym filmie „Bogowie” zastanawiałem się, czy GodsToys.pl jest sklepem, któremu warto poświęcać życie? Czasu nikt mi nie zwróci, a czy jest to coś wartościowego w skali społeczeństwa? Wahając się i po raz kolejny zadając w myślach to pytanie… Szedłem wieczorem opustoszałą ulicą i przypomniałem sobie brzmienie treści listów (zapisuje je i co jakiś czas czytam), przypomniałem telefony czy opowiadane historie, gdy gadżety trafiły do ludzi przykutych do łóżek i gdy nasza paczka była jedną z nielicznych radości w ich gasnącym życiu. Móc zaoferować odrobinę radości w trudnych okresach życia? Myślę, że warto o to zawalczyć i właśnie te indywidualne, bliskie spotkania z Wami sprawiają, że wciąż walczę o realizację marzenia o GodsToys.pl. Sprawiać, abyście cieszyli się i chichotali, padali sobie w ramiona, kochali się, wspierali i czuli, że żyjecie w choć odrobinę lepszym świecie… Marzyć, że choć trochę w tym pomagam - jest cudownie.

Dziękuję. Dzięki Waszym mailom – wiem, że to działa. Dzięki nim, ja też otrzymuje od Was odrobinę ciepła i choć zwykle nawet nie znamy swoich twarzy, znika, gdzieś ta anonimowość... a właśnie... ja wyglądam tak ^;)

PS Po 4 latach - tak skromnie wyglądają drzwi do marzenia, które dzięki Wam udało się zrealizować ;) Dzięki! A teraz wracam do pracy... :)

Drzwi do Sklepu z Prezentami GodsToys.pl niecały miesiąc po otwarciu

Napisz co myślisz :)
Komentarze
22.10.2014 20:32
Zrobiłam u Was zakupy i prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Obdarowana dziewczyna skrzypaczka była zaskoczona i wzruszona, że można mieć takie pomysły.  Byłam  sceptycznie nastawiona do tego sklepu, ale okazało się, że nie było takiej potrzeby, ponieważ prezent, jaki zamówiłam u Was był dokładnie taki jak na zdjęciu. Śliczny, estetycznie wykonany, dostarczony o czasie, po prostu perfekcja, której tak mało w dzisiejszym zapędzonym życiu. Pozdrawiam serdecznie pomysłodawców sklepu i życzę by szczęściarzy, którzy trafią na Waszą stronę, było bez liku.  Zofia.