Nie masz żadnych produktów w koszyku.
WIETRZENIE MAGAZYNU
Zamów za 300 zł i zgarnij RABAT 10% KOD: MAJ300
Ważne do odwołania! Dziś? jutro? Śpiesz się skorzystać! :)

Kategoria gadżety imprezowe i śmieszne!

Śmieszne prezenty

Bezpieczeństwo wysyłki prezentów

Bezpieczeństwo i wysoka jakość obsługi Klientów sklepu GodsToys.pl to dla nas sprawa kluczowa od początku istnienia – czyli Walentynek 2011. W czasie ostatnich trzech lat, gdy zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy zamówień, przytrafiło nam się zaledwie kilkanaście reklamacji – często spowodowanych winą fabryczną produktu. To pokazuje jak poważnie traktujemy kwestię Twojego zaufania do nas i bezpieczeństwa dostarczenia prezentów na czas. Od początku istnienia każdy Klient ma prawo zwrotu paczki z gadżetami w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny (informacje jak to zrobić znajdziesz w zakładce o wysyłce).

Bezpieczeństwo wysyłki śmiesznych prezentówDoskonale zdajemy sobie sprawę, że kupowane gadżety – szczególnie w tej kategorii są z terminem dostawy „na wczoraj”. Śmieszne prezenty rządzą się swoimi prawami i my to doskonale rozumiemy. Dlatego każde zamówienie złożone i opłacone (lub z płatnością przy odbiorze) do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. Jest to możliwe z racji posiadania własnego magazynu logistycznego, gdzie znajdują się nasze produkty. Pozwala nam to również zapewnić błyskawiczne dostawy dla Warszawiaków, którzy mogą odebrać prezenty od ręki.

Dla kogo gadżety imprezowe i śmieszne?

Śmieszny Przybornik Biurowy

Zgodzimy się, na pewno, że nie wszystkie okazje i imprezy są poważne. Nie zawsze wypada dawać w prezencie rzeczy stonowane. Czasem okazja i towarzystwo wymaga, aby upominek był przede wszystkim śmieszny. Z tego względu wyselekcjonowaliśmy najbardziej dziwaczne i śmieszne gadżety z oferty sklepu GodsToys.pl. Tutaj oferujemy przedmioty, które oglądasz na własną odpowiedzialność, dziwaczne maski, rażące prądem pułapki czy denerwujące, bzyczące komary. Nie znajdziesz tu nic wyłącznie praktycznego, ma być wesoło, śmiesznie i alkoholowo.

Śmieszne gadżety imprezowe mają również przemienić nudne spotkanie w coś legendarnego, co będziecie wspominać po latach z łezką w oku. Drinki bomby, spanie w wannach i inne rzeczy, które z wiekiem co prawda nieco tracą na atrakcyjności, ale czy młodość nie jest właśnie po to, aby wyszumieć się i robić rzeczy głupie? Myślę, że jest. Później można odetchnąć z ulgą, że w końcu to szaleństwo się skończyło. Inna rzecz, że śmieszne prezenty są często przydatne, gdy słabo znamy gospodarza lub brak nam pomysłu na sensowny podarunek. Na wieczorze kawalerskim przecież trudno dać coś rozsądnego. Wręcz nie wypada. Tymczasem, życzymy dużo śmiechu przy wręczaniu prezentów i wielu szalonych wspomnień z imprez.

Jak najszybciej wyszukać prezent?

Wykorzystaj filtry po cenie w lewym menu w celu zawężenia listy wyników - zgodnej z kwotą jaką zamierzasz przeznaczyć na prezent. Pamiętaj, że czasem warto kupić kilka zestawów kieliszków, czy innych gadżetów zamiast jednego śmiesznego zestawu. Zresztą sam najlepiej wiesz co dla niego czy niej jest najlepsze!

Zapraszamy!

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 13,99 zł*
 • 12,99 zł*
 • 11,00 zł*
 • +5,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł 🎁
 • Niezalogowani od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close