Nie masz żadnych produktów w koszyku.

GodsToys'owe - prezenty ze strefy miłości i kuszenia


Erotyczny prezent dla pary - czekolada do Ciała

Szybka wysyłka i bezpieczeństwo zakupów (w tym anonimowość przesyłek)

Od 2011 roku, a dokładniej w Walentynki, kiedy to powstaliśmy - posiadamy własny magazyn logistyczny, gdzie przetrzymujemy wszystkie gadżety. Dzięki posiadaniu ich na miejscu, możemy wysyłać paczki tego samego dnia. Wystarczy, że wybierzesz prezenty i złożysz zamówienie do godziny 14:00 (opłacone lub za pobraniem), a wyślemy Twoje gadżety nawet tego samego dnia. Wiemy jak niecierpliwie bywa, gdy przewidujemy romantyczny wieczór we dwoje i gdy szykujemy niespodziankę dla niej czy dla niego. Opinie o sklepie z prezentami dla parWłaśnie dlatego do tematu szybkich wysyłek podchodzimy niezwykle poważnie. W Warszawie natomiast możecie odebrać paczki od „ręki” na miejscu. Wszystkie prezenty wysyłamy bez żadnych oznaczeń dotyczących zawartości, więc nikt nie dowie się co kupiliście.

Kategoria (dla niej i dla niego - osób pełnoletnich)?

Strefa Miłości i Kuszenia oferuje romantyczne i erotyczne prezenty dla par. Jeżeli, jesteście w związku lub szykujecie wieczór kawalerski lub panieński, to właśnie tutaj znajdziecie gadżety o zabarwieniu erotycznym. Jadalna bielizna, czekolady do zlizywania z ciała, kajdanki czy erotyczne gry sprawią, że wasze noce rozpali namiętność. Polecamy zapoznać się z opisami produktów i szerszemu spojrzeniu na oferowane gadżety. Ogrom możliwości, jakie dają jest naprawdę duży. Jak myślisz? Co dla niej lub dla niego będzie lepiej wspominane? Fajny, drogi prezent, czy wieczór z Tobą, gdy przypniesz ją/jego kajdankami do łóżka, a następnie zliżesz z niego czekoladę milimetr po milimetrze doprowadzając swoją dziewczynę lub chłopaka do szaleństwa? Polecamy Gry Erotyczne, które wprowadzą do waszego życia zadania i niespodzianki erotyczne. Możecie dzięki nim odkryć siebie na nowo, bez prowadzenia niezręcznych rozmów na temat upodobań. Wszystko za Was zrobią gry. Polecamy kategorię jako świetne prezenty dla par.

Jak szukać erotycznego prezentu dla par?Tabou Erotyczny Prezent Dla Par i Dla niej

Przeważnie doradzamy zawęzić wyniki korzystając z filtra cen w lewym menu. Jednak tutaj raczej sugerowalibyśmy uzbierać szereg mniejszych prezentów. Jadalne flamastry, kajdanki i np. Zestaw Delices lub gra Tabou lepiej sprawdzą się niż jeden duży prezent. Grajcie na własnym pragnieniu i nie ograniczajcie się do „zakupu”. Żadna inna kategoria prezentów nie nadaje się do erotycznej gry jak te gadżety ze Strefy Miłości i Kuszenia. Przygotujcie wieczór tylko dla siebie, zrelaksujcie się i zbliżcie… ale nim to się stanie wybierzcie prezenty. Wysyłamy wszystkie gadżety w anonimowych paczkach – więc nie ma problemu, że ktoś „zobaczy”. Dobrej zabawy!

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 13,99 zł*
 • 12,99 zł*
 • 11,00 zł*
 • +5,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł 🎁
 • Niezalogowani od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close