Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Hej! w poniedziałek 17.06 zaczynamy od 12:00.
Zapraszamy! :)

Dzień Babci i Dziadka Nadchodzi! Jaki prezent wybrać?

Dzień Babci i Dziadka Nadchodzi! Jaki prezent wybrać?

Jak co roku nadchodzą dzień Babci (21.01.2017) Dziadka (22.01.2017). Dni, które są dla wielu z nas motywacją do spotkaniagdy w codziennym życiu nie zawsze się to udaje. 2017 święto Staruszków wypada w weekend, więc tym bardziej zachęcamy do spotkania przy herbacie i ciastkach, by spojrzeć w pomarszczoną uśmiechniętą twarz i ofiarować coś najcenniejszego w życiu - wspólnie spędzony czas.  

Nie mamy w GodsToys.pl niczego wartościowszego od waszej obecnościNie będę nawet próbował dorównać życzeniom i przytuleniu, wspólnej rozmowie i historiom, które będą częścią spotkania, ale jeżeli planujecie wręczyć jakiś prezent to poniżej znajdziecie kilka propozycji.  

 1. List z podziękowaniami - brzmi banalnie, ale ile razy szczerze napisaliście do swoich dziadków? Większość z nas dojrzewając rezygnowało z tego prezentu zastępując laurki przedmiotami, gadżetami i innymi przedmiotami. Nasza propozycja – inspirowana książką Seligmana "Pełnia Życia" sugeruje, abyście napisali na kartce A4 podziękowania za coś, kiedy dziadkowie Wam pomogli a za co nigdy nie podziękowaliście. Z braku śmiałości, czasu, wiedzyDziś, szczerze, opisz sytuację która miała miejsce i napisz dlaczego to było wyjątkowe wspomnienie dla Ciebie i dlaczego Dziadkowie byli tak ważni w tej chwili, opisz jak to wpłynęło na Ciebie. Całość nagraj na np. Pendrive Serce i wydrukuj. Teraz jeśli masz odwagę, możesz odczytać list przy Babci i/lub Dziadku i wierz mi, że zapamiętasz to spotkanie na długie lata...  

 1. Kocykoszlafrok z rękawamiszyte w Polsce, cieplutkie polary pozwolą usiąść po kąpieli i w spokoju i cieple wypić ulubioną kawę (jeśli zdrowie pozwala?) czytając książki/rozwiązując krzyżówki. Co najważniejsze w chwilach słabości, gdy smutno i samotnie... Polar, gdy się w niego wtuli i ogrzeje przypomni o kochających Wnuczkach.  Kocykoszlafrok w wybranym kolorze jest dostępny o tu.

 1. FotoKostka ze Zdjęciami – tym razem coś prostszego. Obracająca się ramka na zdjęcia do której możecie włożyć Wasze zdjęcia z życzeniami/opisami. Pamiątka i wspomnienie na długie lata! Fotokostka na zdjęcia znajduje się tu.

 1. Jeżeli Wasz Dziadek i Babcia są skomputeryzowani możecie również podarować im Grzejące Kapcie na USB albo Grzejące Rękawiczki które podłączone do usb szybko się nagrzeją i rozgrzeją zmarznięte stawy.  

Natomiast Jeżeli żadna z naszych propozycji nie przypadła Ci do gustu, zachęcamy do odwiedzenia kategorii z Prezentami dla Babci i Prezentami dla Dziadka. Zapraszamy :)

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 13,99 zł*
 • 12,99 zł*
 • 11,00 zł*
 • +5,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł 🎁
 • Niezalogowani od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close