Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Godziny otwarcia w nadchodzących dniach, przeprowadzka i Życzenia Świąteczne!

Godziny otwarcia w nadchodzących dniach, przeprowadzka i Życzenia Świąteczne!

Drodzy Klienci!

poniżej znajdziecie informację jak pracujemy w nadchodzących dniach :)

 

GODZINY OTWARCIA:
21.12 Sobota - 10:00 – 15:00
23.12 Poniedziałek - 9:10 – 18:00
24.12 Wtorek (Wigilia) - 9:10 – 14:00 (nie prowadzimy wysyłki)
25.12 - 29.12 - nieczynne (na stronie startuje poświąteczna wyprzedaż)
30.12 Poniedziałek - 9:10 - 18:00 (działamy i wysyłamy normalnie)
31. 12 Wtorek (Sylwester): 9:10 – 15:00 (ostatni dzień handlowy na Batorego 18/227 i lecimy świętować Nowy Rok!)

UWAGA! Od 2 Stycznia sklep stacjonarny w Warszawie będzie zamknięty. Przeprowadzamy się na Górczewską 23. Planujemy wznowienie wysyłek / odbiorów od 7.01.2020 roku. Jednak prosimy sprawdzać, czy wszystko się udało ;)

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH BOSKICH KLIENTÓW :D

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i kończącego się roku, chcielibyśmy Ci podziękować za bycie częścią GodsToys.pl i obecność w życiu naszego sklepu (może to Twoje kolejne święta z nami, wtedy po stokroć dzięki!😊).

Mamy nadzieję, że był to dla Ciebie dobry rok, pełen radosnych chwil, niespodzianek i pozytywnych zaskoczeń. Mamy też nadzieję, że ludzie zaskakiwali Ciebie na plus i bezinteresownie pomagali, a do portfela wpadały niespodziewane bonusy w postaci podwyżek, premii i innych dodatków :)

W pierwszej kolejności chcielibyśmy Ci życzyć... pełnych półmisków pierogów, karpia, grzybowej i wielu innych pysznych dań, które trafiają na stół w Twojej Rodzinie. Mamy nadzieję, że jesteście w komplecie. Choinka ślicznie przystrojona, z kuchni dobiegają zapachy tradycyjnych potraw, a Wam udało się uniknąć zgrzytów i zamiast tego śmiejecie się, aż do bólu brzucha! Życzymy Wam tego, a także umiejętności cieszenie się swoim towarzystwem i doceniania tych Wspólnych Chwil! Życzymy Wam, że jeśli coś tam w rodzinie "zazgrzytało", powstały jakieś niesnaski w trakcie roku, to oby Święta były tym czasem w którym się pogodzicie i nie pozwolicie by mur, czy inna czasem błaha sprawa narosła i oddaliła Was od siebie. Podsumowując, życzymy Zwartej, Kochającej i Szczęśliwej Rodziny. :)

Jeśli chodzi o sprawy materialne... Mikołaj, który nas odwiedził mówił o Tobie w samych superlatywach, więc o prezenty pod choinką się nie martwimy, na pewno było ich dużo ;) No ale nie samymi prezentami człowiek żyje, więc duuużo pieniędzy. Jeśli już i tak masz ich za dużo, to niech po prostu leżą na koncie. W końcu pieniądze szczęścia nie dają, ale brak pieniędzy też nie, więc lepiej mieć wybór ;). Ostatecznie, ale to ostateczność... Możecie zamawiać u nas w GodsToys.pl za grube tysiące i my się bardzo wtedy ucieszymy ;)  

Życzymy Ci również zdrowia, energii i wewnętrznego zadowolenia, które pozwoli Ci doceniać to co masz i nie stresować się, że "świat ucieka" i musisz mieć więcej, szybciej i całej tej pogoni. Niech samo dążenie i droga do celu, a także zwykła codzienność przynosiła Ci zadowolenie, a los sprzyja w osiąganiu celów😊 Wiadomo, że nie potrzebujesz pomocy, ale czy nie jest miło jak czasem pewne problemy same się rozwiązują, nim się nimi zajmiemy? Tego Ci życzymy :)

Kończąc, bo robi się długo, a przecież Kevin sam w domu zaraz się zaczyna ;) spełnienia marzeń i tego wszystkiego co Ciebie uszczęśliwi!  

Życzy GodsToys.pl  

Kuba, Karolina, Natalia i Ola (w kolejności wstępowania w GodsToys'owe szeregi).

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 12,99 zł*
 • 11,99 zł*
 • 9,99 zł*
 • 16,99 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł - wysyłka od 5,99 zł 🎁
 • Darmowa wysyłka od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close