Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Nowa linia eleganckich gadżetów w GodsToys.pl!

Nowa linia eleganckich gadżetów w GodsToys.pl!

Długo szukaliśmy i znaleźliśmy! Mamy coś naprawdę pięknego! Gadżety z linii „męskie wyciskacze łez”! No dobra, wcale ich tak nie nazywamy ;) Sprawią, że problem prezentu dla niego skończył się na co najmniej kilkanaście okazji! Oczywiście dotyczy to tylko mężczyzn, którzy nie są abstynentami i ukończyli 18 lat. Przejdźmy jednak do sedna.

Marka Final Touch wprowadza nas do krainy eleganckiego luksusu. Wszystkie gadżety charakteryzują trzy cechy, które bardzo lubimy! Jakość, estetyczne eleganckie opakowanie, świetny design. Zresztą wystarczy obejrzeć zdjęcia Aeratora Twister z Karafką, czy napowietrzanie wina było kiedykolwiek równie pięknym procesem? Nie sądzę. Jednak to nie jedyna gwiazda. Po Szklankach Diamentach, które pokochaliście wprowadzamy Rock Glass Szklanka Do Whiskey, Stalowe Kule do Drinków a także Stojak Barowy Led Bar Caddy… wszystko świetnie pakowane i dopracowane. Właśnie dla takich gadżetów powstało GodsToys.pl :) Choć ja osobiście mam inny, najbardziej intrygujący gadżet Beer Layer – Warstwy Piwosza – jako wielbiciel Stout’ów (zimą) i witbier (latem) zaintrygowany jestem możliwości wymieszania dwóch ulubionych gatunków i sprawdzenia jak smakują! Zaiste ciekawa mieszanka!

Mamy świadomość, że obraz wystarczy za tysiąc słów, więc zapraszamy do gadżetów Final Touch o kórych jeszcze nie wspomnieliśmy: 

  1. https://www.godstoys.pl/blacktan-szklanka-nonic-z-nakladka 
  2. https://www.godstoys.pl/conundrum-komplet-do-wina lub sama Karafka Conundrum 750 ml warszawa
  3. https://www.godstoys.pl/relax-cognac-zestaw
  4. https://www.godstoys.pl/kieliszek-naboj-50-cal a może wolicie Szklankę do piwa nabój .50 cal?
  5. https://www.godstoys.pl/deska-konesera-piwa
  6. https://www.godstoys.pl/krolewska-szklanka-butelka-700-ml
  7. https://www.godstoys.pl/shoty-buty-4-szt

Wam też tak się podobają?:)

 

Gadżety marki final touch idealne na prezent dla niego

 

Napisz co myślisz :)