Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Nowa kategoria - prezenty dla niej

Prezenty dla niej mamy i dla dziewczyny

Bezpieczeństwo zakupu i wysyłki prezentów

W GodsToys.pl stawiamy na bezpieczeństwo zakupu prezentów – masz prawo w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrócić gadżety bez podawania przyczyny (więcej informacji w szczegółach dostaw). Od początku istnienia wysłaliśmy kilkanaście tysięcy prezentów dla bliskich Wam osób i otrzymaliśmy 100% pozytywnych opinii i komentarzy. Dzieje się tak, bo zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Rozumiemy odpowiedzialność jaka na nas spoczywa, za zaufanie rewanżujemy się najwyższą starannością w realizacji zamówień. Chcemy aby wasze dziewczyny, Mamy, czy inni bliscy byli szczęśliwi z otrzymanych upominków, wtedy i Wy będziecie szczęśliwsi, a świat stanie się przyjemniejszym do życia miejscem. Tak to sobie wymarzyliśmy.

Doskonała jakość obsługi sklepu z prezentami dla niejWiemy, że w branży upominków – szybkość dostarczenia prezentów jest kluczowa i potrzebne są często „na wczoraj”, dlatego zamówienia opłacone/za pobraniem złożone do godziny 14:00 w każdy dzień roboczy wysyłamy tego samego dnia. W Warszawie umożliwiamy odbiór osobisty – nawet w przeciągu kilkunastu minut. Pozwala nam na to fakt posiadania własnego magazynu logistycznego i posiadania całego asortymentu na miejscu – dzięki czemu wysyłka jest błyskawiczna

Po co kategoria?

Fartuszek idealny na prezent dla mamyStworzyliśmy ją w wyniku próśb chłopaków/mężczyzn, którzy nie wiedzieli co kupić na prezent swoim dziewczynom. Wiemy jak trudno jest znaleźć prezent dla dziewczyny czy Mamy. Okazji nie brakuje, a za każdym razem jest to nie lada wyzwanie. Ilekroć trzeba kupić upominek Mamie, czy dziewczynie – zawsze stajemy przed dylematem:  Czy dla niej ważniejsza jest praktyczność, czy romantyczność? A może najważniejsze jest nasze szczęście i ucieszyłaby się, gdybyśmy zamiast prezentu dla niej, kupili coś dla siebie? Drodzy panowie, nie znamy waszych dziewczyn (nie słuchajcie plotek!). Nie znamy waszej Mamy, nie znamy waszych Córek. Nie znamy też odpowiedzi na postawione pytania. Wybraliśmy rozwiązanie pewne, a zarazem skuteczne. Zatrudniliśmy własne dziewczyny w roli ekspertów. Teraz to właśnie one prowadzą selekcje gadżetów dla kobiet, dla naszych Mam i wszystkich dziewczyn, którym musimy czasem dać coś w prezencie. Przyznajemy, że może jest to pójściem na łatwiznę, może to nawet oddanie pola w wojnie płci, ale przyznaj, że jak przychodzi czas świąt i wybierania upominków, to czy przypadkiem, nie Twoja dziewczyna wymyśla prezenty dla Mamy i Taty? Otóż to. Mają talent, a my pozwalamy go im rozwijać (musimy udawać, że mamy nad czymkolwiek kontrolę). W efekcie zyskujesz Ty, bo wszystkie gadżety, które tutaj zobaczysz idealnie nadadzą się na prezent dla dziewczyny, a ręczą za to kobiety!

Zobacz kategorię: prezenty dla niej.

 

Szukając dla niej

Różane impresje prezent dla dziewczyny

Pamiętaj o znajdującym się w lewym menu filtrze po cenie, bo choć Twoja miłość do niej nie zna granic, to zapewne podobnie jak i my w portfelu widujesz czasem czarną czeluść pustki. Dzięki filtrowi określisz zakres prezentów jaki cenowo Ciebie interesuje i skrócisz tym samym czas poświęcony na szukanie upominku do minimum – przy jednoczesnym zwiększeniu efektu „kocham Cię Misiu” do maksimum. Tak Panowie, robimy to dla Was. Męska solidarność to ważna rzecz (Drogie Panie – robimy to też dla Was. Nie chcemy abyście były nieszczęśliwe z otrzymywanych gadżetów!).


Pamiętaj też, aby nie zawęzić wyników za bardzo. Czasem fajniej jest dostać kilka mniejszych prezentów niż jeden duży. Wiele też naszych gadżetów doskonale nadaje się, aby zrobić z nich coś indywidualnego, dlatego pomyślcie Panowie jak wręczyć swojej dziewczynie upominek i usłyszeć upragnione „Kocham Cię mój Ty Shreku!”.

Zapraszamy!

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 16:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 11,90 zł*
 • 11,90 zł*
 • 19,99 zł
 • 9,99 zł*
 • 17,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 4,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Darmowa wysyłka od: 199,01 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close