Zamów powyżej 300 zł i zgarnij 10% rabatu. Twój kod: GOD300 lub zamów za 400 zł i zgarnij rabat 15%: GOD400. Skorzystaj!
 
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Informujemy, że w styczniu w soboty sklep w Warszawie będzie nieczynny.

Indywidualny prezent dla ukochanej osoby

Komiksowa Ramka na zdjęciaChcesz przygotować niespodziankę dla ukochanej osoby? Może to być Twój mężczyzna, albo kobieta. Nieistotne. Jedyne czego potrzebujesz to Komiksowa-ramka-na-zdjecia  lub możesz spróbować ją wykonać samemu. Trochę waszych wspólnych zdjęć. Wybranie się do zakładu fotograficznego i wywołanie odbitek.

Zacznijmy od początku.

  1. Przemyśl ilość „okienek”, które możesz wypełnić zdjęciami.
  2. Przemyśl fragment historii, którą chcesz opowiedzieć. Mogą to być myśli, które miałaś, gdy Twój mężczyzna pierwszy raz Ciebie całował. Może to być wspomnienie, gdy tulił Ciebie, gdy po raz pierwszy nad morzem patrzyliście na zachód słońca. Poszukaj wspomnień, których nie miałaś okazji jemu lub jej powiedzieć. Przejrzyj zdjęcia, które posiadasz lub zrób nowe i spróbuj stworzyć unikalne połączenie zdjęć i opisów.
  3. Zamów komiksowa-ramka-na-zdjecia.
  4. Wywołaj zdjęcia w zakładzie fotograficznym.
  5. Uzupełnij ramkę waszymi zdjęciami. Dodaj załączone do Komiksowej Ramki chmurki z „nieznanymi myślami”. Całość zapakuj w ozdobny papier.

Teraz, kiedy masz już gotowy prezent. Warto zastanowić się jak zaaranżować wręczenie. Możecie się po prostu wymienić prezentami, lub jeżeli mieszkacie razem możesz dodać do wręczenia zabawę. Np. wrzucić paczkę do torby z laptopem, schować pod poduszką, lub innym miejscu, gdzie Twój mężczyzna zaczyna dzień. Znacie się lepiej, więc na pewno coś wymyślicie! Miłego dzielenia się!

https://www.godstoys.pl/komiksowa-ramka-na-zdjecia

Napisz co myślisz :)