Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Hej! w poniedziałek 17.06 zaczynamy od 12:00.
Zapraszamy! :)

GodsToys.pl - trzecie urodziny sklepu z prezentami

GodsToys.pl sklep z prezentami

Dzięki Tobie dziś możemy obchodzić trzecie urodziny! DZIĘKUJEMY!

Z mojej perspektywy GodsToys.pl nigdy nie miało być zwykłym sklepem z prezentami. Jesteśmy marzeniem o szczęśliwych ludziach. Od początku widzę wręczane prezenty i twarze osób wybuchających śmiechem. Jesteśmy pragnieniem radości, która rozpalałaby ludzi i odmieniała ich życie. Tym w moich myślach od zawsze jest GodsToys.pl - marzeniem o rosnącym szczęściu i życzliwości otaczającego świata. Ten cel przyświeca nam przy realizacji każdego zamówienia. Chcemy Twojego uśmiechu jak… no nie wiem czego, Ryba Wody? Kubuś Puchatek miodku? No nie wiem. :)

Wręczanie prezentu dla niego

Wierzę, że w czasach rosnącej anonimowości odrobina życzliwości od obcego człowieka, potrafi zaskoczyć i pozytywnie odmienić dzień. Emocje są zaraźliwe, więc kto wie, czy po odebraniu paczki, sama nie zaskoczysz czymś pozytywnym ukochanego? Może przytrzymasz drzwi do klatki sąsiadowi? Odważysz się w końcu podarować kwiaty nieznajomej dziewczynie z bloku obok? Krok po kroku, gest po geście – z Twoją pomocą sprawimy, że świat będzie lepszym, weselszym miejscem. Poczuj to marzenie!

Kiedy pisałem ten wpis, kilkukrotnie przerywał mi telefon. To był jeden z tych dni, kiedy ludzie mnie zaskakują... Dzwonili do nas odbiorcy paczek - mężczyźni i kobiety - którzy dostali anonimowe upominki (przeważnie śmieszne) i chcieli dowiedzieć się od kogo ta anonimowa walentynka! Przyjemnie jest uczestniczyć w grze dwojga flirtujących ludzi. Dzwoniący co chwila wybuchali śmiechem próbując a to przekupstwa, a to próśb. Wszystko aby poznać nadawcę.
- "Proszę, chociaż imię!"
- "Proszę tej osobie powiedzieć, że odeślę paczkę jak nie powie!".

Milczeliśmy jak zaklęci do czasu skonsultowaniu sprawy z Klientami. W końcu niespodziewanie spoczywała na nas ogromna odpowiedzialność. Nie chcieliśmy zepsuć niespodzianki.

Takie chwile to coś magicznego, żywa pozytywna energia, która sprawia, że od dwóch godzin siedzę i chichocze do monitora, wiedząc, że teraz, dzięki naszej pomocy, dzieją się w Polsce magiczne rzeczy… 

Dziękujemy, że możemy w tym uczestniczyć. Dziękujemy, że jesteś z nami od trzech lat. Dziękujemy za energię, którą się z nami dzielisz. To niezwykle cenne i inspirujące. :)

Film z podziękowaniami z 2013 roku.

Serdecznie pozdrawiam,
Jakub Zieliński wraz z Zespołem GodsToys.pl

PS Nie działa nam wciąż moduł rabatowy, więc bardziej materialne podziękowanie otrzymasz za jakiś czas :)

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 13,99 zł*
 • 12,99 zł*
 • 11,00 zł*
 • +5,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł 🎁
 • Niezalogowani od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Wolska 84/86, magazyn B, wejście W-5, 1 Piętro. Stacja Metra Młynów lub Płocka (II Linia). Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close