Nie masz żadnych produktów w koszyku.
UWAGA WARSZAWA:
Zmiana adresu sklepu stacjonarnego. Zapraszamy od 04.07 na Biurowiec PHO Fort Wola 22, 6 Piętro, Pokój nr 1. Wkrótce zaczniemy uaktualniać dane na stronie.  Zapraszamy! :)

6 strasznych historii, które naprawdę wydarzyły się na wieczorach panieńskich

6 strasznych historii, które naprawdę wydarzyły się na wieczorach panieńskich

Wieczór panieński powinien być wyjątkowym wydarzeniem, który na długo zapada w pamięć. I często tak jest, ale nie z tego powodu, jakiego byśmy sobie życzyli. Kiedy zabawa w przededniu hucznego wesela nieco wymyka się spod kontroli, zdarzyć się może wszystko. Oto 6 historii, które naprawdę miały miejsce na wieczorze panieńskim.

(Nie)idealny wieczór panieński

Chcesz zorganizować własny wieczór panieński, który na długo zapamiętają Twoje koleżanki? A może planujesz taką imprezę dla siostry czy przyjaciółki i marzysz o tym, żeby wszystko odbyło się dokładnie tak, jak to sobie zaplanowałaś? Warto mieć świadomość, że kiedy w grę wchodzi dobra zabawa i odrobinę alkoholu, zdarzyć się może absolutnie wszystko. Potwierdzają to nie tylko wieczory panieńskie gwiazd i celebrytek, ale też historie, które naprawdę wydarzyły się naszym znajomym. Oto 6 takich historii.

1. Przypadkowi goście na wieczorze panieńskim

Jedna z naszych znajomych miała wąskie, ale zaufane grono przyjaciółek. Jak Carrie Bradshaw z “Seksu w wielkim mieście” kumplowała się dosłownie z trzema dziewczynami i nie potrzebowała do szczęścia nikogo innego. Znajome, które organizowały jej wieczór panieński, uznały jednak, że będzie jej przyjemniej celebrować taką chwilę w szerszym gronie. Zaprosiły więc mnóstwo dalekich koleżanek, które główna bohaterka wieczoru ledwo kojarzyła. Impreza była huczna, ale przyszła panna młoda przez cały wieczór czuła absolutny dyskomfort i zastanawiała się, co też strzeliło do głowy jej przyjaciółkom.

2. Żenujące dekoracje

Gadżety na wieczory panieńskie bazują na specyficznej estetyce. Często mają być pieprzne i w taki czy inny sposób nawiązywać do erotycznej tematyki. Jednak, kiedy jedne kobiety uważają je za zabawne i traktują jak klasykę gatunku, inne uważają, że plastikowe penisy czy sprośne hasła na szarfach to szczyt kiczu. Jedna z naszych koleżanek do dziś wspomina traumę, jaką przeżyła podczas wieczoru panieńskiego, kiedy musiała (z szacunku dla organizatorki imprezy) paradować po mieście w opasce w kształcie męskich genitaliów, kompletnie nie uważając tego za zabawne.

3. Męski striptiz w niechcianej formie

Ta historia też wydarzyła się naprawdę. Jedna ze znajomych zorganizowała swojej siostrze wieczór panieński, w ramach którego zaprosiła tancerza erotycznego – i wszystko odbyłoby się bez zarzutu, gdyby mężczyzna nie zaczął… przesadzać. W pewnym momencie jego występ stał się tak gorący, że uczestniczki wieczoru nie do końca wiedziały, co mają zrobić. Na szczęście organizatorka w porę zainterweniowała i poprosiła tancerza o zakończenie show.

4. Wieczór panieński zakończony w areszcie

Niestety, szaleństwo w ramach wieczoru panieńskiego może się też skończyć wysokim mandatem, a nawet… aresztem. To spotkało nasze koleżanki, które musiały się ostro tłumaczyć z tego, dlaczego paradują po mieście jak gdyby nigdy nic, popijając z butelki szampana. Na nic zdały się tłumaczenia, że jedna z nich niebawem wychodzi za mąż – prawo jednak pozostaje prawem, a picie wysokoprocentowych napojów w miejscu publicznym może się skończyć bardzo źle, bez względu na okazję. Dla ciekawych: cała historia na szczęście dobrze się skończyła, a dziewczyny tylko najadły się strachu.

5. Zagraniczny wypad z niemiłymi przygodami

Niektóre organizatorki wieczorów panieńskich lubią stawiać sobie ambitne cele. Tak jak nasze znajome, które wymyśliły swojej koleżance “dziewczyński” city break. Niestety wypad do Londynu na kilka drinków w modnych klubach skończył się nie tylko debetem na koncie oraz zgubionym portfelem jednej z uczestniczek, ale też zaspaniem na samolot z powodu porannego bólu głowy kolejnego dnia. Niestety, dodamy tylko, że był to dzień przymiarki sukni ślubnej…

6. Zdjęcia, których nikt nie powinien oglądać

Ta historia jest trochę straszna, a trochę zabawna. Jest też przestrogą przed korzystaniem z mediów społecznościowych po kilku drinkach. Podczas wieczoru panieńskiego naszej koleżanki, jedna z uczestniczek postanowiła zrelacjonować dosłownie cały przebieg imprezy w social mediach, wrzucając publiczne posty z filmikami i zdjęciami, na których panna młoda (podobnie jak pozostałe uczestniczki zabawy) wyglądają co najmniej niewyjściowo. Zanim zostały skasowane, widzieli je chyba wszyscy… 

Historie, które przytoczyliśmy, a które naprawdę wydarzyły się podczas tego typu imprez, nie mają na celu zniechęcić Cię do organizacji zabawy. Są raczej przykładem na to, że czasem po prostu sytuacja wymyka się spod kontroli i nawet idealnie zaplanowany wieczór panieński może zamienić się albo w katastrofę, albo w zabawne przeżycie, które będziesz wspominać długie lata – zależy od Ciebie. A jeśli nie wiesz, jak wybrać prezent na wieczór panieński, koniecznie zajrzyj do nas.

Napisz co myślisz :)
Dostawa

Zamówienia za pobraniem i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. :)

 • 13,99 zł*
 • 12,99 zł*
 • 11,00 zł*
 • +5,00 zł

* W przypadku pobrania doliczane jest 5,99 zł.

Darmowa wysyłka
 • Zalogowani od 100 zł 🎁
 • Niezalogowani od: 150 zł 🎁
Odbiór Osobisty - Sklep Warszawa

Biurowiec Fort Wola 22, 6 Piętro, Pokój nr 1. Wskazówki jak do nas trafić > :)

Dane kontaktowe
 • Pon -- Śr: 10:00 - 17:00*
 • Czw -- Pt: 10:00 - 18:00
 • Sob -- Nied: nieczynne
 • Tel: (+48) 507 504 311
 • Email: [email protected]
 • *Często jesteśmy dłużej, jeżeli chcesz być później, zadzwoń, możliwe, że będziemy. :)
Close