Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

5 pomysłów na Gadżety Wielkanocne!

5 pomysłów na Gadżety Wielkanocne!

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, chrześcijańskie święto Zmartwychwstania Pańskiego. Poniżej 5 naszych propozycji prezentów, czy też gadżetów, które urozmaicą pisanki i stoły wielkanocne.

  1. Twardy Kurczak Fred Egg-a-matic BirdNa pierwszy rzut idą Twardy Kurczak Fred lub Twarda Czaszka Fred od Fred&Friends! W łatwy i szybki sposób zrobią z twardych jajek specyficzne ozdoby pisanek/stołów. Wystarczy ugotowane na twardo jajko obrać ze skorupki i zamknąć w foremce by uformowało się w pożądany kształt. Instrukcja w produkcie.
  2. Rycerz Arthur to pomysł aby zachwycić dzieci! Podstawka do Jajek Arthur będzie strzegła talerzy w trakcie śniadań i obiadów i budziła radość dzieci!
  3. Jajka sadzone? U mnie w czasie wielkanocnych śniadań ich się nie je, ale może w waszej rodzinie jest taki zwyczaj. Zerknij na Foremki do jajek Fred&Friends dzięki którym uzyskacie takie kształty jak Sowa, Kotek, Czaszka, Żabcia, Kotek, Optymistę, SunnySide, lub pisałem już kotek?
  4. Przedostatnia propozycja pozwala z jajek na twardo stworzyć Forma Serce i Zajączek, które będą zachwycać w koszyczku ze święconką.
  5. No i najbardziej Hipsterskie Złe Jajo z Wąsem, to już nasza ostatnia sztuka, idealna jeżeli masz łysego faceta z wąsem... Niech zobaczy jak wygląda, gdy patrzysz na niego!

Jajo Hipstera jako prezent na wielkanoc

Mamy nadzieję, że znalazłeś/aś coś dla siebie :) Niezależnie od wyboru życzymy Spokojnych i Radosnych Świąt i okazji do zbliżenia się z rodziną i przyjaciółmi w tym szczególnym okresie. Najlepszego i udanego wypoczynku!

Napisz co myślisz :)