Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Złośliwy Kubek 18-latka

25,00 zł
Produkt dostępny
+ -
Producent: Boxer Gifts
Warunki wysyłki gadżetów w GodsToys.pl

Życie jest fantastyczne głównie dzięki ludziom, którzy nas otaczają. Każdy z nas ma ekipę, z którą uwielbia spędzać czas, żartować, na której może polegać. Ekipa jest niezastąpiona również, gdy chcemy się „odmóżdżyć”, powygłupiać, odstresować. W jej towarzystwie jesteśmy spokojni, że nikt nie będzie nas oceniał i patrzył nieprzychylnym wzrokiem. Same plusy, nieprawdaż?

Złośliwy Kubek dla 18-latka prezent na osiemnastkę

Ale zaraz, zaraz… Ekipa to też problemy. Kto zrobił „żarcik” i wlał do soku alkohol, gdy za chwilę miałam prowadzić samochód?

Kto był tak wspaniałomyślny, że zamiast skorzystać z toalety opróżnił pęcherz przez balkon, ciesząc się od ucha do ucha i mówiąc: „a rączki mam tuuuu”? Zresztą, może szczegóły pominę.

Złośliwy Kubek Osiemnastolatka w zabawny sposób wyrazi waszą sympatię do jubilata. Z zewnątrz sympatyczny napis „18 AND LOOKING FANTASTIC” (w wolnym tłumaczeniu Osiemnastka i wyglądasz świetnie), a gdy zaglądamy do wnętrza czytamy ukrytą wiadomość: „Don’t worry the brains will come later” (w wolnym tłumaczeniu, nie martw się mózg/mądrość przyjdzie później). Sprytne?! Zapomnij o nudnych prezentach i podaruj chłopakowi lub dziewczynie śmieszny upominek, który z przyjemnością będzie wspominać. Polecam!

Kubek w szczególe:

  • Śmieszny prezent na 18 urodziny.
  • Opakowanie i kubek w języku angielskim.
  • Od frontu napisane: „18 and looking fantastic!” (18 i wyglądasz fantastycznie!), wewnątrz kubka niespodzianka z napisem „Don’t worry the brains will come later” (Nie martw się – rozum/mózg przyjdzie później”).
  • Standardowa pojemność: około 250 ml.
Napisz opinię o produkcie
  • Informacja: Opinię można dodać jedynie do produktów, które się zakupiło.
*
*
  • Słaby
  • Boski!
*
*
*
Klienci zamówili również:
19,00 zł
39,99 zł
Od 6,00 zł
9,99 zł
Gadżety kuchenne
Gadżety alkoholowe
Najnowsze gadżety w sklepie GodsToys.pl
Gadżety star wars
Gadżety Harry Potter
Śmieszne gadżety na prezent
Boska wyprzedaż - najniższe ceny, promocje, rabaty
Outlet - gadżety przecenione z powodu skaz, końcówki serii. Najlepsze ceny na prezent!