Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Lampka Astronauta – Duża

Boskie moce:
 • Oświeć swoją pociechę światłem wiedzy o kosmosie, płynącym z Lampki Astronauty.
 • Oświetl książkę lub biurko w najbardziej kosmicznym stylu.
 • Podaruj w prezencie dziecku i rozwiń w nim ciekawość świata.
99,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
+ -
Warunki wysyłki w GodsToys.pl
REALIZACJA W 24H
 1. Zamów za pobraniem lub opłać do godziny 14:00.
 2. Wybierz Kuriera DHL / Paczkomaty.
 3. Paczka następnego dnia roboczego będzie u Ciebie.

W życiu prawie wszystkich małych ludzi nadchodzi okres, w którym zaczynają się zastanawiać co też się dzieje na niebie. W ciągu dnia po nieboskłonie płyną chmury i świeci słońce, zaś w nocy mienią się gwiazdy. Tajemniczość kosmosu jest na tyle intrygująca, że często dziecięce marzenia o locie w kosmos determinują całe nasze życie. Wszak chętnych do NASA są miliony, jednak szczęście lotu poza atmosferę mają tylko nieliczni. Jednak wielu z nas, amatorsko lub profesjonalnie, uwielbia patrzeć w niebo i rozmyślać o bezkresie wszechświata. Jeżeli jesteś jedną z takich osób to Lampka Astronauta jest gadżetem dla Ciebie.

Jeżeli nie możesz już zostać astronautą to jeden z nich może zamieszkać pod Twoim dachem i umilać każde wieczorne czytanie książki, czy posiedzenie przy komputerze. Mały dryfujący astronauta przyczepiony do kawałka księżycowej skały to nie lada gratka dla każdego fana kosmosu. Może być zasilany w dwojaki sposób: przez złącze USB lub przez 3 baterie AAA. Dzięki temu astronauta może się przemieszczać z biurka z komputerem w dowolne inne miejsce, w którym nie ma dostępu do portu USB. Lampka Astronauta to świetny prezent dla wszystkich wielbicieli kosmosu – zarówno dzieci jak i dorosłych. Każda pociecha będzie mogła snuć przy niej marzenia o locie w kosmos i odkrywaniu nowych rzeczy. Dorośli za to będą mogli cały czas motywować w poszukiwaniu nowych gwiazd (w końcu, nie jeden astronom amator wniósł swoją cegiełkę do wiedzy o kosmosie). Za każdym razem, gdy na nią spojrzysz poczujesz się jak dziecko, które marzy o podróży w kosmos. Kto wie? Może natchnie cię ona do poszukiwania odpowiedzi na pytanie czy jesteśmy sami we wszechświecie?

Gadżet w pigułce:

 • Lampka Astronauta to idealny prezent dla dziecka i osoby dorosłej, której pasją jest odkrywanie tajemnic wszechświata.
 • Można ją zasilać na dwa sposoby: kablem USB dołączonym do lampki lub trzema bateriami AAA (nie załączonymi w zestawie).
 • Lampka przy maksymalnym wyprostowaniu osiąga wysokość około 13 cm.
REALIZACJA W 24H
 1. Zamów za pobraniem lub opłać do godziny 14:00.
 2. Wybierz Kuriera DHL / Paczkomaty.
 3. Paczka następnego dnia roboczego będzie u Ciebie.
Napisz opinię o produkcie
 • Informacja: Opinię można dodać jedynie do produktów, które się zakupiło.
*
*
 • Słaby
 • Boski!
*
*
*
Klienci zamówili również:
49,99 zł
Gadżety kuchenne
Gadżety alkoholowe
Gadżety star wars
Gadżety Harry Potter
Śmieszne gadżety na prezent