Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Gra – Zapasy Kciuków

Boskie moce:
  • Wojna kciuków pozwoli Wam wytrenować najbardziej narażony na kontuzje palec!
  • Śmieszny prezent na każdą okazję!
  • Jeśli kochasz sport, ale nie znosisz wysiłku, o to rozwiązanie dla Ciebie!
  • Pozwalają bezkrwawo rozwiązać każdy spór!
Dostępność: Produkt dostępny
54,00 zł
- +

Warunki odbiorów osobistych i dostawy w sklepie GodsToys.pl

Współcześni mężczyźni są narażeni na liczne kontuzje. Wielogodzinna gra na konsolach sprawia, że nie jeden z mistrzów sieciowych rozgrywek został pokonany przez powtarzające się kontuzje. Mężczyźni naprawdę wiele ryzykują, a kobiety drwią z nich widząc, że znów spędzają wieczór przed telewizorem i grają w gry. Dziś w ramach walki z globalnym problemem zwichniętego kciuka, wprowadzamy Grę Zapasy Kciuków, które wzmocnią najczęściej wykorzystywany palec na świecie. Wystarczy raz na jakiś czas spotkać się z kumplem na turnus rehabilitacyjny i ćwiczyć w pojedynkach! Pamiętajcie: przed zapasami należy się odpowiednio rozgrzać, porozciągać kciuk, odpowiednio nawodnić. Gotowi? No to niech rozpocznie się wojna na kciuki!

Gra Zapasy Kciuków (Thumb Wrestlin) to odkryty przez firmę ThumbsUp w mrocznych zakamarkach Japonii sport, zakazany w 20 krajach świata, praktykowany w podziemiu, tam gdzie pierwszą zasadą jest nie mówić o walkach, a druga zasadą, nie mówić o walkach! W komplecie znajdziecie Ring z naciągiem, dwa otwory na walczące kciuki, a także cztery frotki ochronne na palce!

Jak rozpocząć wojnę kciuków? 1. Trzeba ścisnąć pozostałe cztery palce w pięść, walczący kciuk wsunąć w otwór. Gdy obaj zawodnicy będą gotowi, wykrzykujecie Wy i zgromadzona widownia: Raz, dwa, trzy, cztery, ogłaszam Wojnę Kciuków!!! Od teraz rozpoczyna się 60 sekundowa rzeź! Zawodnicy w morderczym boju próbują docisnąć przeciwnika do maty, a gdy jednemu z wojowników to się uda musi Wykrzyknąć: „Raz, dwa, trzy, cztery, wygrałem wojnę kciuków!” Jeśli żaden z walczących nie jest wstanie pokonać drugiego przez 2 rundy (każda trwająca 60 sekund), to przeciwnicy spotykają się na wojnie znanej jako: „Papier, Kamień, Nożyczki”! UWAGA: aby uniknąć rozlewu krwi, pamiętajcie, aby mieć obcięte paznokcie! Możecie również założyć specjalne nakładki na kciuki by zapobiec obtarciom i uszkodzeniom! Mężczyźni proszeni są o asekurowanie kobiet, które mogą zemdleć obserwując mordercze zmagania! A teraz… Raz, dwa, trzy… Niech wygra lepszy!

Gadżet w pigułce:

  • Oryginalny markowy gadżet od firmy ThumbsUp (ThumbWrestling).
  • Zestaw składa się: z ringu z dwoma otworami i liną, czterech ozdobnych nakładek na palce, ładnego pudełka i instrukcji jak grać (w skrócie opisane powyżej).
  • Wymiary pudełka: 24 cm x 18 cm x 4,5 cm.
  • Uwaga zestaw zawiera drobne elementy, które mogą być połknięte przez dziecko.
  • Polecamy na śmieszny prezent dla mężczyzn.
*
*
*
Klienci zamówili również:
Okulary Buy me a Shot okulary prezent dla niej warszawa
15,00 zł 9,99 zł
Stojak Barowy Led Bar Caddy prezent dla niego
229,00 zł