W Grudniu nasz sklep stacjonarny w Warszawie (Batorego 18/227) otwarty jest również w soboty (7, 14, 21) w godzinach 10:00 - 15:00. Zapraszamy :)
 
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Kontakt

Kontakt

Cześć! Pamiętaj, że po drugiej stronie monitora pracują życzliwi ludzie - nie krępuj się pytać :) Jesteśmy dla Ciebie i z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze prezenty!

Godziny pracy

Poniedziałek - Środa: 9:10 - 18:00

Czwartek: 9:10 - 19:00

Piątek: 9:10 - 18:00

Sobota - Niedziela: Nieczynne. Zbieramy energię aby od poniedziałku znów slużyć pomocą :)

W grudniu pracujemy też w Soboty (7,14,21), sklep stacjonarny w Warszawie (Batorego 18/227) czynny będzie w godzinach: 10:00 - 15:00. Zapraszamy!:)
Skontaktuj się z nami:

Adres: Batorego 18/227

Telefon: (+48) 507 504 311

Email: kontakt@GodsToys.pl

Zwykle odpowiadamy w 15-30 minut. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy nie trafiła do folderu ze spamem.

Planujesz nas odwiedzić? Sklep Warszawa 18/227:)

Najwygodniej podjechać metrem do stacji Pole Mokotowskie. Wyjść jak do Zielonej Gęsi i przejść przez pasy w stronę Parku. Na lewo będą niskie pawilony.

Jesteśmy w trzecim z nich (numer 18). Wchodzi się środkowymi drzwiami (białe) i wpisuje na domofonie 227. Od metra to jakieś 5-10 minut spacerem. :) Zobacz na mapie poniżej.

Po wizycie w sklepie sugerujemy odwiedzenie parku i wypoczynek w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie! :)

Jestem z Warszawy - czy mogę przyjść bez zamawiania i coś kupić?

Możesz, a nawet musisz nas odwiedzić! ;) Wszystkie gadżety ze sklepu GodsToys.pl mamy na miejscu. Jeżeli nie wiesz czego chcesz, możesz przyjść i obejrzeć gadżety w sklepie czy jak to teraz modnie piszą "showroomie". Czekamy na Ciebie!

Potrzebuje prezent na jutro? Czy dojdzie?

Jeżeli zamówisz przed godziną 14:00, a jutro jest dzień roboczy, to nie powinno być problemu. Wybierz płatności online lub płatność za pobraniem oraz kuriera DHL. Pamiętaj podać adres pod którym kurier Ciebie zastanie. :)

Może jakiś rabat dla nowego Klienta?

Jasne, nie ma problemu. Choć zależy nam na powracających Klientach i to ich głównie premiujemy :) Zapisując się na newsletter uzyskasz rabat, rejestrując się w GodsToys.pl zyskasz dodatkowo inne korzyści (np. niższe ceny gadżetów z Boskiej Wyprzedaży).:)

Chce złożyć zamówienie hurtowe - jak to zrobić?

Najlepiej napisać do nas i powiedzieć, które gadżety Ciebie interesują, w jakiej ilości i dlaczego na wczoraj? Oczywiście z tym wczoraj żartujemy. Posiadając te informacje będzie nam łątwiej dopasować naszą propozycje dla Ciebie.

*
*
*
Sklep w Warszawie
Pokaż moją lokalizację Pokaż na mapie