Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
(0)
Filtry

Imprezowy Kask Piwosza - Czerwony

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
35,00 zł
- +

Warunki odbiorów osobistych i dostawy w sklepie GodsToys.pl

Prezenty dla niego WarszawaGdybym lata temu trafił na taki kask, być może pisałbym zabawniejsze opisy i moje życie potoczyłoby się inaczej. Drugi Bill Gates, Steve Jobs, Warren Buffett? Kto wie? Jednak patrząc ostatecznie wstecz mogę śmiało powiedzieć – że już za późno na zmiany, złamania zrosły się, a blizny, są tam gdzie były. Tym optymistycznym akcentem przejdźmy dalej i skupmy się na opisywanym gadżecie.

Imprezowy Kask Piwosza ochroni wasze głowy! Możecie uniknąć bolesnych zderzeń ze ścianami, poręczami, ziemią, drzewem, kobiecymi ekhem… i wszystkim innym co przyciąga głowy. Teraz możecie spożywać ulubione trunki na najlepszych studenckich imprezach i bez obaw walić głową w co popadnie. No dobrze, może przesadzam. Jednak zarówno ja - jak i Ty - wiemy, że wcześniej czy później jeden z mężczyzn w glorii i chwale spróbuje przebić kaskiem ścianę, drzwi, czy zaspę śnieżną - cokolwiek co będzie na tyle bezczelne by stawić opór i rzucić wyzwanie!

Prezenty sklep Warszawa

Tacy już jesteśmy. Trudno to zmienić, a płynący rurkami alkohol nie pomaga w podejmowaniu słusznych decyzji. Mawiają jednak mędrcy, że życie mamy tylko jedno, a mózg nie bez powodu chroni czaszka. I jak to w jednym z moich ulubionych filmów krzyczeli? „Co jest? Chcecie żyć wiecznie?!”

Z tym filozoficznym pytaniem pozostawiam was samych…

Acha! Kask to też ciekawy prezent dla telewizyjnych fanów wszelkich sportów ekstremalnych. Dzięki wam być może unikną kontuzji wywołanych gwałtownym poderwaniem z fotela, kanapy, czy schyleniu się po popcorn czy inne taco, bo wolne ręce – dzięki napojom w uchwytach kasku - wykorzystają by trzymać przekąski blisko siebie.

Gadżet w pigułce:

  • Kask piwosza z uchwytami na dwie puszki napoju.
  • Rurki wychodzące z puszek, zakończone ustnikiem.
  • Kask w różnych kolorach - najczęściej czerwony.
  • Pasek wewnątrz kasku umożliwia dopasowanie do głowy.
  • Średnica około 20 cm.
  • Rozmiar uniwersalny nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Sprawdź też inne prezenty w kategorii gadżety imprezowe.

*
*
*
Klienci zamówili również:
Obrazek Dzwonek na Seks
19,00 zł
Obrazek Imprezowe Bingo
59,00 zł
Obrazek Papier Toaletowy 100 zł XL
19,99 zł
Okulary I'm sexy warszawa
15,00 zł 9,99 zł