Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Close
Szukaj
Filtry

Regulamin użytkowania

Regulamin sklepu internetowego z prezentami i upominkami GodsToys.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży produktów za pośrednictwem sklepu internetowego GodsToys.pl. Nadrzędną zasadą naszej firmy jest służyć Klientowi. Poniżej znajdują się wymagane zapisy prawne. Pamiętaj, że naszym celem jest, abyś był zadowolony/a z zakupu i dobrze wspominał/a kontakt z naszą firmą. Naszą misją jest "Twój uśmiech".

 

§1 Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy GodsToys.pl [dalej „Sklep”] prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej „Regulamin”].
 2. Właścicielem Sklepu Internetowego GodsToys.pl jest firma SunProject Jakub Zieliński (nazywany później Sprzedawcą) z siedzibą w Warszawie zarejestrowaną przy Rodziny Ulmów 4/20, 02-777. Telefon: 507 504 311, NIP: 951-213-45-76.
 3. Miejscem odbioru zakupionych produktów w Sklepie jest: Batorego 18/227, 02-591 Warszawa. 
 4. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
 5. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.
 6. Ceny podane w Sklepie są w złotówkach i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 7. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

§2 Zamówienia

 1. Zamówienia online przyjmowane są 24 godziny na dobę przez cały rok.
 2. Zamówienia można składać w następujący sposób:
  1. poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,
  2. hurtowe - pocztą email na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,
  3. bezpośrednio w Sklepie pod wskazanym adresem.
 3. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia za pomocą poczty email lub telefonicznie.
 4. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja (logowanie) Kupującego.
 5. Klient wybierając firmę trzecią (np. kuriera) zgadza się na przekazanie niezbędnych danych, aby zrealizować zamówienie.

 

§3 Płatności

 1. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:
  1. pobranie – zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru,
  2. przelew – zapłata następuje przelewem na rachunek bankowy Sklepu o numerze (Idea Bank)
   63 1950 0001 2006 0002 5240 0001;
   Adresat: SunProject Jakub Zieliński,
   Tytuł przelewu: Imię i nazwisko + identyfikator zamówienia podany w systemie i otrzymanym mailu,
  3. karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic,
  4. ePrzelew - Płacę z Inteligo, eurobank płatności online, Płać z ING, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelewy24, Przelew z BPH, Crédit Agricole przelew online, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Han-dlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, Deutsche Bank Polska S.A., Bank Pocztowy, BS Wschowa, Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A.
   Rodzaje Płatności Online w sklepie z Prezentami GodsToys.pl
  5. gotówka – zapłata następuje w przypadku odbioru osobistego w sklepie w Warszawie.
 2. Płatności dokonywane kartą płatniczą oraz ePrzelewem obsługiwane są przez eCard S.A.
 3. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

§4 Wysyłka towaru

 1. Obowiązujący cennik kosztów dostawy na terenie Polski znajduje się w zakładce: „Wysyłka i Zwroty”,
 2. Zamówienia opłacone lub za pobraniem złożone w dni powszednie do godziny 14:00 wysłane zostaną tego samego dnia (w 99,99% przypadków). Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 3. Zamówiony towar zostanie dostarczony za pośrednictwem Poczty Polskiej, Kuriera lub odebrany osobiście w ustalonym z Klientem terminie i miejscu. Sposób dostawy oraz formę płatności wybiera Zamawiający.
 4. Kwota minimalnego zamówienia realizowanego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera wynosi 10 zł. Zamówienia mniejsze rozpatrywane zostaną w toku indywidualnym.
 5. Dostawa "Odbiór osobisty" możliwa jest pod adresem Batorego 18/227 w Warszawie w godzinach pracy Sklepu.  
 6. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. W tej sytuacji nadpłacone środki zostaną mu zwrócone przelewem na podane konto bankowe. W przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot nastąpi bezpośrednio na rachunek karty.
 7. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT, w trakcie wypełniania formularza zamówienia powinien on podać wszystkie niezbędne dane podmiotu na który ma zostać wystawiona faktura.
 8. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny.

 

§5 Prawo odstąpienia od umowy

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 'O prawach konsumenta' towar zakupiony w GodsToys.pl klient może zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Zwracany towar należy wysłać na adres GodsToys.pl Batorego 18/227, 02-591 Warszawa bez kwoty pobrania – chyba, że nastąpiły inne ustalenia.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy, Klient jeżeli posiada powinien zwrócić towar w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem odstąpienia od umowy (powinno zawierać dane personalne oraz kontaktowe Klienta, wraz z informacją, że odstępuje od zakupu, a także zawierać nr rachunku bankowego, gdzie mają zostać zwrócone środki) i dołączonym dowodem zakupu. Wzór odstąpienia umowy do uzyskania po skontaktowaniu się z obsługą sklepu.
 4. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. W przypadku płatności kartą, zwrot nastąpi na kartę.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy za pomocą przelewu na konto bankowe; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 6. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

§6 Reklamacja

 1. Bezpieczeństwo: W przypadku gdy przesyłka Zamawiającego zaginie wyślemy ją ponownie na nasz koszt lub zwrócimy pełną kwotę zamówienia jeżeli nie będziemy posiadać produktu na magazynie.
 2. Przed odesłaniem towaru – należy skontaktować się ze Sklepem opisując sytuację oraz wadę, na tej podstawie ustalone zostaną dalsze kroki i przekazana zostanie informacja czy wymagane jest odesłanie produktu.
 3. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowolny dowód zakupu towaru w Sklepie może to być: paragon lub faktura VAT, potwierdzenie wykonania płatności, świadek/świadkowie towarzyszący Państwu podczas zakupu danej rzeczy, lub oświadczenie kupującego, że dany towar został zakupiony w Sklepie czy dowolny inny dowód zakupu dopuszczony polskim prawem.
 4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego towaru. Towar należy wysłać pod adres firmy: GodsToys.pl Batorego 18/227, 02-591 Warszawa.
 5. Przesyłki z wymienionymi produktami odesłane zostaną za pośrednictwem Poczty Polskiej - przesyłką poleconą ekonomiczną, lub paczką ekonomiczną w zależności od gabarytu.
 6. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem:https://ec.europa.eu/consumers/odr/ Adres poczty elektronicznej Sprzedającego: kontakt@godstoys.pl 

§7 Własność intelektualna

 1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu. Wszelkie autorskie prawa majątkowe do treści zawartych na stronach Sklepu internetowego oraz w sprzedawanym produkcie należą do Sprzedawcy i podlegają ochronie prawnej.

§8 Postanowienia końcowe

 1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy na adres kontakt@godstoys.pl.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.